تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار خانگی مقابل گسترش فولاد تبریز متوقف شد.     به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه […]

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار خانگی مقابل گسترش فولاد تبریز متوقف شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی و با قضاوت مهدی سیدعلی به مصاف گسترش فولاد تبریز رفت که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت.

 

پرسپولیس نیمه اول را بهتر آغاز کرد و حملات این تیم هم زود به بار نشست. در دقیقه ۷ کرنر ارسال هادی نوروزی با ضربه سر محسن بنگر و چاشنی اشتباه لوپز دروازه‌بان گسترش فولاد، به گل نخست پرسپولیس تبدیل شد. با وجو این گل بازهم پرسپولیس دست بالا در حملات را داشت. دقیقه ۲۶ و لحظاتی بعد از آنکه اومانیا از داور مسابقه کارت زرد گرفت، امید عالیشاه درون محوطه جریمه دروازه لوپز  را هدف گرفت که این دروازه‌بان توپ را مهار کرد.

 

دقیقه ۲۹ پاس هوشمندانه محمد نوری به مهدی طارمی رسید تا این بازیکن گل دوم تیمش را به ثمر برساند. با این حال شرایط بازی به سود پرسپولیس باقی نماند و اشتباه رضا حقیقی و سرنگون ساختن مهاجم گسترش فولاد سبب شد یک ضربه پنالتی نصیب گسترش فولاد شود که مگنو باتیستا دقیقه ۳۸ این پنالتی را به گل نخست تیمش بدل کرد.

 

در نهایت ۴۵ دقیقه اول با برتری ۲ بر یک پرسپولیس تمام شد.

 

با آغاز نیمه دوم پرسپولیس با چرخشی عجیب نسبت به نیمه نخست، توپ و میدان را در اختیار گسترش فولاد گذاشت. دقیقه ۵۶ مهاجم گسترش فولاد وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد اما ضربه او را نومحمدی ناقص دفع کرد که توپ برگشتی با ضربه مگنو باتیستا همراه شد که البته باز هم توپ دفع شد. لحظاتی بعد رضا حقیقی جای خود را به پیام صادقیان داد و دقیقه ۶۵ هم حمید علی عسگر جایگزین میثم حسینی شد.

 

بازی ضعیف پرسپولیس در نیمه دوم با اشتباه سوشا مکانی کامل شد و این دروازه بان توپ ارسالی میلاد جهانی را با ضربه مشت خود وارد دروازه پرسپولیس کرد. حرکتی مشابه با اشتباه سوشا در دیدار مقابل نفت تهران و تراکتورسازی که این بار به گل تساوی برای گسترش فولاد در دقیقه ۷۲ ختم شد.

 

دقیقه ۸۲ حمید درخشان دست به آخرین تعویض زد و شهاب زاهدی را جایگزین امید عالیشاه کرد شاید تغییری در نتیجه ایجاد شود. لحظاتی بعد حسین عبدی مربی پرسپولیس به دلیل اعتراض به داور اخراج شد.

 

دقیقه ۸۸ بخت به پرسپولیس روی آورد و خطای لوپز بر روی طارمی یک ضربه پنالتی را برای پرسپولیس به ارمغان آورد اما اومانیا این ضربه را به تیر دروازه گسترش فولاد کوبید تا امیدهای درخشان ناامید شود.

 

در نهایت پرسپولیس بازی ۲ بر صفر برده را با تساوی ۲ بر ۲ عوض کرد تا ۱۹ امتیاز شود و قبل از دیدارهای روز جمعه در رده هشتم جدول باقی بماند و گسترش فولاد هم با ۱۲ امتیاز در رده چهاردهم ماند.