تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مصاف ذوب آهن اصفهان خواهد رفت.         در هفته ی چهاردهم از […]

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مصاف ذوب آهن اصفهان خواهد رفت.

 

 

 

 

در هفته ی چهاردهم از چهاردهمین دوره ی لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان ذوب آهن اصفهان است.

 

این بازی روز جمعه ۱۶ آبان ساعت ۱۴:۴۵ در استادیوم تختی انزلی آغاز خواهد شد.

 

اینفوگرافیک تیم داوری این دیدار:

 

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای بازی با ذوب آهن اصفهان:

 

 

 

اینفوگرافیک ترکیب احتمالی دو تیم:

ملوان بندرانزلی:

 

 

ذوب آهن اصفهان:

 

 

 

 

رو در رو:

 

دو تیم ملوان و ذوب آهن اصفهان مجموعا ۲۴ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر با یکدیگر بازی کرده اند که نتایج این دیدارها برای ملوان به صورت زیر بوده است:

 

 

 

در این ۲۴ بازی ۵۲ گل رد و بدل شده که در این میان ۳۵ گل برای ذوب آهن و ۱۷ گل سهم ملوان بوده است.

 

در نمودار زیر می توانید نحوه ی امتیازگیری دو تیم در ۵ بازی اخیر را مشاهده نمایید :

 

 

 

آفساید:

 

* ملوان در هفته ی گذشته مهمان فولاد خوزستان بود و در سیزدهمین هفته ی لیگ نیز در کسب دومین ۳ امتیاز فصل خود ناکام ماند و مقابل فولاد شکست خورد.

* ذوب آهن که که شرایطی چندان بهتر از ملوان ندارد هفته ی گذشته مقابل رقیب هفته ی آینده ی ملوان یعنی نفت مسجد سلیمان متوقف شد.

 

در اینفوگرافیک زیر می توانید نکات جالب بیشتری از این دیدار را مشاهده نمایید: (روی عکس راست کلیک کرده و گزینه “View Image” را انتخاب کنید تا عکس را در سایز اصلی مشاهده نمایید)

 

 

دوئل:

 

محسن مسلمان و مازیار زارع که هر دو سابقه ی پوشیدن پیراهن ملوان را دارند در این بازی در مقابل یکدیگر بازی می کنند. جدال مسلمانِ فابرگاس سالهای پیش ملوان و کاپیتان فعلی ملوان جالب توجه خواهد بود. محسن مسلمان در زمان حضورش در ملوان جزء بازیکنان موثر و محبوب این تیم بود.

 

 

 

مصاحبه:

 

مجید صالح: “ذوب‌آهن تنها ۳ امتیاز بیشتر از ما دارد و به نوعی هم‌رده ما محسوب می‌شود، بنابراین تساوی در این دیدار به درد هیچ‌کدام از دو تیم نمی‌خورد.” (متن کامل مصاحبه)

استیون مویسیلوویچ: ” ازیکنان تمرینات خوبی انجام داده‌اند و اعتماد زیادی به آنها دارم. اگر همین جو تمرینی را فردا در مسابقه ایجاد کنند من خیالم راحت است و این برای گرفتن سه امتیاز کافی است.” (متن کامل مصاحبه)

یحیی گل محمدی: “بازی فردا حساس است و ملوان و ذوب آهن شرایط خوبی ندارند و سه امتیاز برای هر دو تیم حیاتی است و امیدوارم هر تیمی که شایسته‌ است پیروز شود.” (متن کامل مصاحبه)

 

پخش زنده:

 

 

 

پیش بینی:

پیش بنی کاربران “ملوان کلاب” از نتیجه ی این بازی با شرکت در مسابقه ی پیش بینی نتایج بازیهای ملوان تا لحظه ی ارسال این مطلب بدین صورت بوده است:

۷۷.۵ درصد: برد ملوان

۱۷.۵ درصد: مساوی

۵ درصد: برد ذوب آهن

 


اخبار و مصاحبه های تکمیلی به زودی در همین مطلب قرار خواهد گرفت.

 

 

تهیه و تنظیم: مژده شجری کهن

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)