مربی تیم فوتبال ملوان گفت: ذوب‌آهن تنها ۳ امتیاز بیشتر از ما دارد و به نوعی هم‌رده ما محسوب می‌شود، […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: ذوب‌آهن تنها ۳ امتیاز بیشتر از ما دارد و به نوعی هم‌رده ما محسوب می‌شود، بنابراین تساوی در این دیدار به درد هیچ‌کدام از دو تیم نمی‌خورد.

 

مجید صالح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد دیدار روز جمعه ملوان انزلی مقابل ذوب‌آهن در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: این دیدار برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد چون شرایط جدول به گونه‌ای است که دو تیم به ۳ امتیاز نیاز مبرمی دارند.

 

وی افزود: پیش از این گفته بودم که دیدارهای منتهی به پایان نیم فصل برای ما مهم است تا بتوانیم خودمان را از این شرایط خارج کنیم. ذوب‌آهن تنها ۳ امتیاز بیشتر از ما دارد و به نوعی هم‌رده ما محسوب می‌شود، بنابراین تساوی در این دیدار به درد ملوان و ذوب‌آهن نمی‌خورد.

 

مربی ملوان با اشاره به اضافه شدن بازیکنان سرباز در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: تمام امید ما به نیم فصل دوم است تا با اضافه شدن ۶ بازیکن و همچنین استفاده از تعطیلات لیگ بتوانیم تغییراتی در تیم ایجاد کنیم.

 

صالح در مورد اینکه وضعیت ملوان با شکست‌های اخیر بحرانی شده است، گفت: ۵ تیم پایین جدول شرایط بحرانی دارند و تنها تیم ما نیست که دچار این وضعیت شده است. فاصله ما با تیم دوازدهم جدول یعنی استقلال خوزستان تنها ۳ امتیاز است. با توجه به چنین وضعیتی باید با آرامش و تفکر پیش برویم تا شرایط تغییر کند.

 

وی در پایان در مورد اظهار نظر در مورد غیبت مهرداد اولادی در تمرینات ملوان خودداری کرد و آن را به مدیران ملوان سپرد.

 

منبع : تسنیم