مهرداد اولادی بازیکن ملوان که گفته بود دیگر قصد همکاری با این تیم را ندارد پس از عزاداری عاشورا حرف […]

مهرداد اولادی بازیکن ملوان که گفته بود دیگر قصد همکاری با این تیم را ندارد پس از عزاداری عاشورا حرف های جدیدی برای گفتن دارد.

 

 

 

 

به گزارش “ورزش سه” او معتقد است که به خاطر تصادفی که چند روز گذشته داشته از روی عصبانیت حرف هایی زده که حالا به عنوان یک بازیکن حرفه ای از گفته هایش پشیمان است.

تصادف کردم

برای عزاداری قبل از تعطیلات داشتم با ماشینم به تهران حرکت می‌ کردم که از آنجا به شهر خودم بروم، تصادف کردم و لاستیکم ترکید، الان هم ماشین ندارم. برای همین خیلی ناراحت بودم. از روی ناراحتی حرف هایی زدم که حالا از گفتن آنها پشیمانم.

گفتم پول نمی‌ خواهم اشتباه کردم

من گفته بودم از ملوان می‌ روم، پول هم نمی‌ خواهم ولی باور کنید از لحاظ مالی تا حالا فقط ۱۰درصد مبلغ قراردادم را که می‌ شود، ۶۰ میلیون گرفته ام. یک بازی هم هنوز تا نیم فصل باقیمانده؛ به هر حال من روی حقوقی که از ملوان می‌ گیرم حساب باز کرده ام، چک کشیدم و الان دست مردم است. چند دفعه چکم برگشت بخورد مردم به خاطر اینکه من را می‌ شناسند و یا اینکه خواهش می‌ کنم نگه‎اش می‌ دارند، بالاخره من هم باید پاسخگو باشم. نمی‌ گویم نگفتم پول نمی‌ خواهم اما چون تصادف کرده بودم ناراحت بودم، پیازداغش را زیاد کردم.

به خاطر خودم برمی گردم

من گفته بودم سرمربی ملوان از من راضی نیست، دقیقه ۵۰ من را تعویض می‌ کند اما الان می‌ گویم که به عنوان یک بازیکن حرفه ای کار درستی نکردم، در تمرینات ملوان حاضر نشدم و اینکه در هیچ کجای قراردادم من نیامده که حتما بازی کنم، به هر حال در ملوان مشکلات زیاد اما من به عنوان یک بازیکن بعد از ۱۲، ۱۳ سال نباید به این راحتی تیمم را ترک می‌کردم چون خودم بهتر از هر کسی می‌ دانم اگر امسال خوب کار نکنم برای فصل آینده به مشکل برمی خورم پس در وهله اول باید به خاطر خودم خوب کار کنم. در کنارش از خدایم هم هستم که بتوانم رضایت مربی را جلب کنم و برای ملوان هم بازی بکنم، نه فقط به خاطر پول، برای پیشرفت و تیم‌ملی؛ حق و حقوقم هم سرجایش است.

تعهد دو طرفه

در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد بازی نکنم و پیشنهاد خوبی از تیم دیگری داشته باشم، آیا از ملوان جدا می‌ شوم یا نه باید بگویم، به هر حال من با این تیم قرارداد دارم و ملوان را دوست داشتم که به انزلی آمدم. اگر اینطور باشد، به مشکل برمی خوریم. من با باشگاه قرارداد دارم و تعهد باید دو طرفه باشد.

به تمرین برمی گردم

از آن روزی که برعلیه مربی و باشگاه حرف زدم سر تمرین نرفتم اما الان می‌ خواهم بروم، خیلی از کاری که انجام دادم ناراحتم، رفتارم اصلا حرفه ای نبود باید برگردم به تمرینات تیمم.

 

منبع : ورزش۳