مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی در واکنش به اظهارات مهرداد اولادی گفت: او با اظهاراتش باعث ایجاد حاشیه در تیم می‌شود. […]

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی در واکنش به اظهارات مهرداد اولادی گفت: او با اظهاراتش باعث ایجاد حاشیه در تیم می‌شود.

 

 

محمود آذرگون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با آمدن سرمربی جدید، شکل و نوع بازی تیم اصلاح شده است و امیدوارم در نیم فصل دوم با اضافه شدن بازیکنان جدید از شرایط کنونی خارج شویم.

 

وی در مورد اظهارات مهرداد اولادی مبنی بر اینکه دیگر در تمرینات تیم ملوان شرکت نمی‌کند، عنوان کرد: با این بازیکن صحبت نکرده‌ام تا ببینم چه مشکلی دارد. اولادی با چنین صحبت‌هایی باعث ایجاد حاشیه در تیم می‌شود. باید دلیل پرحاشیه بودن این بازیکن بررسی شود. اولادی بازی‌های خوبی را در گذشته انجام داده و باید بررسی شود که چرا این همه نگرانی دارد.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره اینکه اولادی سرمربی صربستانی ملوان را در حد مربی درجه ۱۰ خوانده است، تصریح کرد: اگر دوستدار ملوان هستیم نباید با صحبت‌های‌مان تیم را به حاشیه ببریم. نباید در کار سرمربی و مواردی که مربوط به مسائل فنی می‌شود، دخالت کنیم.


آذرگون در خصوص اینکه در صورت شرکت نکردن اولادی در تمرینات پولی که به او پرداخت شده است، باید به باشگاه ملوان بپردازد، گفت: این موضوع باید در هیئت مدیره باشگاه مطرح شود و به تصویب برسد. قطعا کمیته انضباطی باشگاه در خصوص اظهارات اولادی تصمیم‌گیری خواهد کرد.