رییس کمیته انضباطی درباره تخلفات تیم‌هاب لیگ برتری صحبت کرده است.   به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن […]

رییس کمیته انضباطی درباره تخلفات تیم‌هاب لیگ برتری صحبت کرده است.

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده، رییس کمیته انضباطی در خصوص حضور تماشاگران تبریز در دیدار تیم تراکتورسازی تبریز با استقلال تهران گفت: با توجه به تخلفاتی که تماشاگران این تیم انجام داده بودند، رای به محرومیت برگزاری یک دیدار بدون تماشاگر برای این تیم صادر کرده بودیم که این تیم درخواست تجدید نظرخواهی خود را به کمیته استیناف ارایه کرد.


 

او گفت: وضعیت تیم ملوان بندر انزلی نیز مشابه تیم تراکتورسازی تبریز بوده و تا زمانی که کمیته استیناف رای خود را صادر نکند، بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و تراکتورسازی تبریز مقابل حریفانشان با حضور تماشاگران برگزار می شود.


 

رییس کمیته انضباطی در پایان در خصوص تخلفاتی که در دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان تهران و سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان رخ داد، گفت: طبق گزارش مقامات بازی دیدار استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان، از سوی هوشنگ لوینیان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری رخ داده و در دیدار پرسپولیس تهران با پیکان نیز از سوی تماشاگران پرسپولیس فحاشی به دروازبان تیم مقابل صورت گرفته است. در نشستی این تخلفات را بررسی و به زودی رای آن را اعلام خواهیم کرد.

 

منبع : سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران