ملوانی ها با باخت به فولاد درست به انتهای جدول لیگ‌برتر آمدند و الان درست تیم شانزدهم هستند.     […]

ملوانی ها با باخت به فولاد درست به انتهای جدول لیگ‌برتر آمدند و الان درست تیم شانزدهم هستند.

 

 

احمد آهی مدافع ملوان در مورد این دیدار به “ورزش سه” گفت: دقیقه ۹۰ گل خوردیم، شاید هم ترسی از باخت باعث این قضیه شد، متاسفانه تیم وارد بحران شده، نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. نیمه دوم هم تا دقیقه ۶۵ خوب بودیم. البته آنها هم در این بین دو موقعیت خوب داشتند اما بعد از آن دقیقه بازی کاملا متعادل شد. آخر بازی هم ما عقب کشیدیم. البته سعی داشتیم مساوی بگیریم اما موقعیتی گیرمان نیامد. آنها یک پنالتی به دست آوردند و همان را تبدیل به گل کردند.

او در مورد اینکه چرا شناختشان روی اسکوچیچ نتیجه ای برایشان نداشت ادامه داد: آره شناخت که داشتیم فولاد را هم خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. اگر نیمه دوم همانند نیمه اول بازی می‌ کردیم نتیجه خیلی فرق می‌ کرد. حداقل لیاقت یک امتیاز را داشتیم.

این بازیکن نظرش را در مورد جایگاهشان در جدول اینگونه بیان کرد: متاسفانه آمدیم شانزدهم، انشاالله از این بازی نتیجه گیری را شروع خواهیم کرد دو بازی خیلی حساس تا نیم فصل داریم. باید مقابل تیم هایی قرار بگیریم که شرایط مشابهی با ما دارند یعنی ذوب‌آهن و نفت‌مسجدسلیمان این دو بازی روی هم ۱۲ امتیاز دارند.

آهی در مورد معایب نبود پخش مستقیم بازی های افزود: پخش مستقیم باعث شده داوران نفهمند کجا اشتباه است و می زنند کجا درست. نمی‌ خواهم بگویم تمام بازی های علیه ما قضاوت شده مثلا در بازی با استقلال‌خوزستان داوری به نفع ما نبود امادر اکثر دیدارها قضاوت ها اصلا عادلانه نیست هم می‌ گفتند پارسال سطح کیفی داوران پایین بود ولی با وضعیت داوری امسال باید داوران فصل گذشته را روی سرمان بگذاریم. واقعا از بعضی قضاوت ها کلافه شده ایم. کمیته داوران باید به این موضوع رسیدگی کند.

او در این باره ادامه داد: امیدوارم هر چه زودتر پخش مستقیم ها به جایی برسد علاوه بر مسائل داوری ما از لحاظ مالی هم ضرر می‌ کنیم. اسپانسرهای ما گفته اند قراردادشان را فسخ می‌ کنند.

 

منبع : ورزش ۳