کاربران “ملوان کلاب” از این پس می توانند بصورت هفتگی در مسابقه ی “پیش بینی” بازیهای ملوان شرکت نمایند . […]

کاربران “ملوان کلاب” از این پس می توانند بصورت هفتگی در مسابقه ی “پیش بینی” بازیهای ملوان شرکت نمایند . آیکونِ پیش بینی هفته در ستون سمت راست سایت قرار گرفته و کاربران برای هر بازی می توانند روی آن کلیک نمایند و در مسابقه پیش بینی شرکت کنند . در این پست می توانید برندگان مسابقه پیش بینی فولاد – ملوان را نیز مشاهده نمایید .

 

در مسابقه پیش بینی دیدار فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی از بین شرکت کنندگان ۱۰ نفر نتیجه بازی را ۱-۰ به سود فولاد حدس زده بودند که از میان این عزیزان به سه نفر به قید قرعه هدیه ۵۰ هزار تومانی تعلق گرفت و برای اهدای جایزه با آنها تماس گرفته خواهد شد :

۱- محمد آزمون

۲- جعفر طعامی

۳- امین ملت دوست

برای شرکت در مسابقه ی پیش بینی “ملوان کلاب” فقط نتیجه ی بازی را به صورت دقیق با تعداد گلهای هر تیم حدس بزنید . ۳ نفر از کسانی که بتوانند نتیجه را به درستی حدس بزنند به قید قرعه هر نفر “۵۰ هزار تومان” جایزه ی نقدی دریافت خواهند کرد .

 

در صورتی که در بین شرکت کنندگان کسی نتیجه دقیق را به درستی حدس نزده باشد ، برندگان از میان کسانی که نتیجه با تفاضل گل درست را حدس زده باشند انتخاب می شوند و در غیر این صورت در مرحله بعد کسانی که فقط برد هر تیم یا تساوی بازی را حدس زده باشند جزء سه برنده خواهند بود .

 

کاربران عزیز علاوه بر پیش بینی نتیجه ی بازی می بایست نام و نام خانوادگی و شماره تلفن خود را در نظر خود قرار دهند تا در صورت برنده شدن با آنها تماس گرفته شود . بدیهی است عزیزانی که شماره تلفن خود را قرار ندهند نامشان از مسابقه پیش بینی هفته حذف خواهد شد .

 

نظرات شما در سایت نمایش داده نخواهد شد و نزد ما محفوظ می ماند .

 

مسابقه ی پیش بینی این دیدار تا ساعت ۱۴ جمعه ۱۶ آبان ادامه خواهد داشت .

 

حال ؛ پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار “ملوان بندرانزلی و ذوب آهن اصفهان” چیست ؟