مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: بازی تراکتورسازی و استقلال همواره یکی از زیبا ترین بازیهای لیگ بوده است.   جمشید نظمی […]

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: بازی تراکتورسازی و استقلال همواره یکی از زیبا ترین بازیهای لیگ بوده است.

 

جمشید نظمی در گفت و گو با کاپ درباره محرومیت تراکتورسازی از انجام بازی با حضور هواداران مقابل استقلال اظهار داشت: ما قطعا به این حکم اعتراض می کنیم چون معتقدیم حق هوادارانمان این نیست که مقابل استقلال به ورزشگاه نیایند. در بازی با پیکان حدود۵۰ تا ۱۰۰ نف از هواداران ما علیه رحمتی شعارهایی دادند اما در همان بازی مهدی رحمتی روی صحنه گل با جفت پا ضربه ای محکم به شکم ایرانپوریان زد و باعث شد عده بسیار کمی از هواداران ما شعارهایی را سر بدهند.

 

وی ادامه داد: همه هواداران ما شعار ندادند و از طرفی کمیته انضباطی چرا رحمتی را به خاطر حرکت غیرورزشی اش محروم نکرده است؟ ما می گوییم قانون برای همه یکسان است. به نظرم این محرومیت زیاد است و باید در آن تجدید نظر شود.

 

مدیرعامل تراکتورسازی درباره شائبه های به وجود آمده درباره محرومیت تراکتورسازی مبنی بر اینکه بعضی ها می خواهند استقلال صدرنشین شود، تاکید کرد: وقتی در بازی با استقلال ما را محروم می کنند ناخودآگاه این شائبه ها به وجود می آید. نظر من موافق با این مساله نیست و به ساحت کمیته انضباطی توهین نمی کنم اما باید به درخواست تجدید نظر ما توجه کنند.

 

نظمی تصریح کرد: بازی تراکتورسازی و استقلال همواره یکی از زیبا ترین بازیهای لیگ بوده است. وقتی چنین شرایطی پیش می آید هواداران از فوتبال دلسرد می شود. الان بازی ها هم پخش نمی شود و دلخوشی هواداران حضور مقابل استقلال بود که اینطور می خواهند این حق را از ما بگیرند.

 

وی در پایان درباره شایعه جدایی اش از مدیرعاملی تراکتورسازی و حضور در باشگاه ملوان گفت: من چنین چیزی را نشنیده ام اما هیچ صحبتی از سوی مدیران ملوان بامن نشده است.

 

منبع : کاپ