سیروس محجوب مدیرعامل تیم ملوان از برخورد با بازیکنان سربازی که دیر به حوزه سربازی شان معرفی شوند صحبت کرد. […]

سیروس محجوب مدیرعامل تیم ملوان از برخورد با بازیکنان سربازی که دیر به حوزه سربازی شان معرفی شوند صحبت کرد.

 

 

محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه” از شرایط و نحوه همکاری با بازیکنان سرباز می‌ گوید.

 

 

۱۸ آبان آخرین فرصت سربازها

 

بازیکنان سرباز ما تا ۱۸ آبان ماه فرصت دارند که خودشان را به باشگاه ملوان معرفی کنند با خیلی از آنها ما از قبل صحبت کردیم و تعدادی هم باید ظرف روزهای آتی با باشگاه به توافق برسند.

 

 

۷جای خالی در ملوان

خیلی از من سوال می‌ کنند که با این تعداد بازیکن سرباز چگونه می‌ خواهیم تیم را ببندیم من باید در پاسخ به آنها بگویم که ما به هر حال تا نیم باید ۶ بازیکن را آزاد اعلام کنیم و علاوه بر آن یک جای خالی هم از قبل داشته ایم بر همین اساس تا امروز آقای فلاحتی، غلامی، یعقوبی و حسینی بازیکنان آزادمان هستند. ۲ نفر دیگر را هم پس از سه دیدار باقیمانده تا نیم فصل اعلام خواهیم کرد.

 

 

اولادی در لیست مازاد

 

خیلی ها از من راجع به دو بازیکن باقیمانده که قرار است آزاد اعلام شوند، سوال می‌ کنند که آیا احتمال دارد اولادی در این لیست باشد؟ اولادی با توجه به اینکه در تمرینات نامنظم شرکت می‌ کند در این لیست حجضور دارد . باید بگویم که اسم هر بازیکنی امکان دارد، جز این لیست باشد و به سه دیدار باقیمانده ما بستگی دارد.

 

 

زمان مناسب هماهنگی

 

برای هماهنگی بازیکنان سرباز ۳ دیدار باقیمانده از لیگ و پس از آن نیم فصل و تعطیلات ۵۰ روزه کافی است، به هر حال بازیکنانی مثل ماهینی و افشین فوتبالیست های آماده ای هستند که با ۱۰، ۱۵ روز تمرین کنار تیم می‌ توانند خودشان را به هماهنگی با بقیه برسانند.

 

 

برخورد با غایبان

 

این سوال که آیا اگر بازیکنان سرباز خودشان را دیر به ملوان معرفی کنند، شامل اضافه خدمت و یا تنبیه دیگری می‌ شوند یا نه؟ باید بگویم که اضافه خدمت ما طبق قوانین انضباطی باشگاه ها و فوتبال ارائه می‌شود. پس اگر تخلفی انجام دهد، ما با او براساس قانون برخورد خواهیم کرد.

 

منبع : ورزش ۳