دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان باید فردا مقابل تیم سابقش قرار بگیرد و به همین خاطر این دیدار حساس شده […]

دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان باید فردا مقابل تیم سابقش قرار بگیرد و به همین خاطر این دیدار حساس شده است.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، اسکوچیچ امروز در نشست خبری پیش از بازی در همین خصوص پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود:

شریفات را نداریم


همانطور که خدمت تان عرض کردم در طول هفته تمرینات خوبی برای این بازی داشتیم ومی خواهیم با برد بالای جدول را داشته باشیم. خوشبختانه جو بسیار خوب و مطلوبی در تیم حاکم است و عملکرد این هفته حرف من را ثابت می کند.اسماعیل شریفات را مقابل ملوان در اختیار نداریم اما تیم بسیار خوبی داریم و فکر می کنم کسی که جایگزین او کنیم بتواند بسیار خوب عمل کند.

از مردم انزلی ممنونم


به خاطر یک سالی که در انزلی بودم از مردم این شهر تشکر می کنم.هواداران ملوان همیشه به من لطف داشتند و همچنین از آقای گل آور مترجمم هم خیلی تشکر می کنم. به خاطر حضور در این تیم ملوان را می شناسم و تیم بسیار خوبی است . با وجود اینکه ملوان را می شناسم اما باید به نکات خاص دیگری هم توجه کنم تا برنده بازی باشیم

بازیکن خارجی را نمی شناختم


بازیکن جدیدی که به تیم اضافه شده را نمی شناختم و از دوستان خودم در لوانته و اسپانیا اطلاعات گرفتم و فکر می کنم او بتواند به ما کمک کند.این بازیکن دریک ماه قبل با مربی بدنساز خودش تمرین کرده وباید ارزیابی فیزیکی از اوداشته باشیم تا ببینیم چگونه می تواند با محیط وفق پیدا کند و از او استفاده کنیم.او هم مهاجم است و هم قابلیت بازی در گوش راست و چپ را دارد.مساریچ هم ۳۱ ساله است و فکر نمی کنیم کسی آماده تر از او باشد.

بختیار و افشین را نمی خواهیم


فعلا بختیار مصدوم است و باید ببینیم شرایطش چطور می شود. آرش هم یکی،دو ماه تمرین نکرده و منطقی نیست از او استفاده کنیم. اولویت ما بازیکن بومی است. من با قانون سربازی برای اولین بار در ایران آشنا شدم و زیاد راجع به این موضوع اطلاعات ندارم.

 

منبع: ورزش۳