مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازی با ملوان برای اسکوچیچ ویژه است زیرا مقابل تیم سابقش قرار می‌گیرد.   […]

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازی با ملوان برای اسکوچیچ ویژه است زیرا مقابل تیم سابقش قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

مجید صالح در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت ملوان گفت: تمرینات تیم در حال پیگیری است و خودمان را برای بازی با فولاد آماده می‌کنیم. از زمانی که آمده‌ایم با دو تیم بالای جدول در لیگ مسابقه داریم هفته گذشته مقابل نفت به میدان رفتیم که با وجود ۱۰ نفره شدن نباختیم و این هفته هم برابر فولادی بازی می‌کنیم که بالاتر از نفت قرار دارد. دیدارهای دو هفته بعد هم با تیم‌های پایین جدول است که به نوعی رقیب اصلی ما محسوب می‌شوند بنابراین بازی آسان در لیگ نداریم.

 

وی در مورد رویارویی با اسکوچیچ سرمربی سابق ملوان، گفت: این بازی برای اسکوچیچ ویژه است زیرا مقابل تیم سابقش قرار می‌گیرد اما برای ما یک بازی مهم است که می‌خواهیم در آن موفق شویم.

 

مربی ملوان در مورد حذف پیکان مقابل صنعت ساری که قبلا ملوان را حذف کرده بود، گفت: به هر حال جام حذفی جام شگفتی‌هاست و ما به صنعت در پنالتی باختیم و پیکان در جریان بازی به هر حال یادم می‌آید یکبار تیم گسترش فولاد تبریز حتی به فینال جام حذفی هم رسید و در فینال در یک مسابقه نزدیک به پرسپولیس باخت.

 

صالح در مورد زمان حضور ماهینی و افشین در تمرینات ملوان، گفت: ماهینی در همین هفته به تمرینات ما اضافه خواهد شد و اما زمان حضور افشین هنوز به طور دقیق مشخص نیست البته او قطعا به ملوان می‌آید اما زمان دقیق حضورش را هنوز به ما خبر نداده‌اند

 

منبع : فارس