پیروزی تیم صنعت ساری مقابل پیکان در جام حذفی حاشیه های زیادی به همراه داشته است.     به گزارش […]

پیروزی تیم صنعت ساری مقابل پیکان در جام حذفی حاشیه های زیادی به همراه داشته است.

 

 

به گزارش خبرنگار کاپ، اخبار منتشر شده از بازی دیروز صنعت ساری و پیکان حکایت از آن دارد که فرشید گرائیلی که به جادوگری در فوتبال معروف است در ورزشگاه شهدای ساری حضور داشته و حتی دیده شده قبل از بازی پشت دروازه مهدی رحمتی آب ریخته است. صحبت های او در گذشته مبنی بر اینکه با رحمتی چند سال است قطه رابطه کرده و اکنون فقط با یونس گرائیلی، پسر عمویش که از قضا سرمربی تیم صنعت ساری هم است، همکاری می کند به ماجرا دامن زده است. گفت و گوی کاپ با این فرد حاشیه ساز را در ادامه می خوانید:

*شهر شلوغ شده، آقای گرائیلی!

چه می دانم واله، مردم جو می دهند!

*می گویند پشت دروازه پیکان حضور پیدا کردی و بطری آب خالی آنجا خالی کرده ای.

نه بابا، پشت دروازه کجا بود؟

*یعنی نبودی؟

ورزشگاه بودم اما پشت دروازه رحمتی نبودم. این حرفها چرند گویی است.

 

*اما یک عکس هم درباره این اتفاقات منتشر شده است…!

من چیزی نمی دانم، این خبرنگارها برای اینکه روزنامه شان بفروشد، این کارها را می کنند. تو بیا از خود من سوال کن. اگر از من بپرسی می گویم دروغ است. حالا تو هرچه دوست داری درباره من بنویس. خودت می دانی و خدای خودت.

 

*قبلا گفته بودی با رحمتی قطع رابطه کردی، نمی خواستی علیه او کاری انجام دهی؟

خودم می دانم و خدای خودم!

 

*اینکه می خواستی به پسرعمویت یونس گرائیلی هم کمک کنی را تکذیب می کنی؟

(و ناگهان تلفن قطع شد و دیگر او پاسخگو نبود!)

—————————–

سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری گفت: متاسفانه گروهی در استان مازندران فعالیت می کنند که دوست ندارند من نتیجه بگیرم و فعلا در خصوص این موضوع سکوت می کنم.

 

یونس گراییلی،در خصوص برتری تیمش مقابل پیکان در یک هشتم نهایی جام حذفی، به کاپ اظهار داشت: خوشبختانه با حذف  پیکان نشان دادیم که برتری ما مقابل ملوان اتفاقی نبوده است. ما با شایستگی ملوان را حذف کردیم در بازی که موقعیت های گل زنی ما بیشتر از حریف لیگ برتری ما بود و همه در برنامه ۹۰ دیدند که داور یک پنالتی ما را نگرفت.

 

وی در همین خصوص افزود: در بازی با پیکان نیز ما ۵ یا ۶ موقعیت مسلم گل زنی را از دست دادیم و اگر هم دو گل دیر هنگام زدیم به این دلیل بود که ۴ روز قبل در لیگ دو بازی داشتیم به همین دلیل بازیکنان ما توان بازی در ۱۲۰ دقیقه را مقابل یک تیم لیگ برتری نداشتند. برای همین ریسک کردیم و از دقیقه ۷۰ به بعد هجومی و انتحاری بازی کردیم و دو گل دیرهنگام در دقایق ۹۰ و ۹۵ زدیم.

 

سرمربی تیم صنعت ساری در خصوص مطالبی که در برخی از رسانه ها مطرح شده مبنی بر اینکه وی برای شکست حریفانش از پسرعمویش که یک جادوگر است، استفاده می کند، تاکید کرد: جادوگر من مربی هستم که بدون پول و بازیکن دو تیم لیگ برتری را حذف می کند. من اگر از جادوگر استفاده می کردم در دو هفته ابتدایی لیگ دو به دو تیم معمولی نمی باختم یا فصل گذشته که سرمربی نساجی بودم و تیمم سوم بود اخراج نمی شدم یا این فصل بدون تیم نمی ماندم و ….

 

وی خاطر نشان کرد: همه بازیکنان تیم من به غیر از یک نفر از سه شهر ساری، قائمشهر و جویبار هستند که اکثر آنها بازیکنانی جوان و کم تجربه هستند. من چه در نساجی و چه در صنعت بر حسب توانایی های خود نتیجه گرفته ام و به هیچ نهاد و ارگانی وابسته نیستم و وقتی که دو تیم لیگ برتری را حذف کرده ایم هیچ نهادی از ما حمایت نکرد و حتی تبریک نگفت. متاسفانه گروهی در استان مازندران فعالیت می کنند که دوست ندارند من نتیجه بگیرم و فعلا در خصوص این موضوع سکوت می کنم.

 

گراییلی تصریح کرد: درباره پسرعمویم،فرشید گراییلی نیز باید بگویم او از نظر اعتقادی و مذهبی انسان بسیار معتقدی است و مثل خیلی ها از جمله پدر و مادرم برای موفقیت تیم من دعا می کند همین و بس.در واقع او دعا می کند و بحث انرژی درمانی و جادوگری دروغ است. من حتی در بازی با پیکان از او خواستم به دلیل حرف و حدیث هایی که بوجود آمده در جایگاه نشیند و در بین تماشاگران عادی مستقر شود .

 

سرمربی صنعت ساری در پاسخ به این پرسش که در جام حذفی تا کجا می خواهید بالا بروید، گفت: هدف ما قهرمانی در جام حذفی نیست چون خود من اختلاف تیمم را با تیم های حاضر در جام حذفی می دانم اما این دو برد باعث شد که تیم ما شخصیت پیدا کند و تیم ما نشان دهد که ۵ یا ۶ بازیکنش لیاقت حضور در لیگ برتر را دارند. مطمئن باشید مقابل برنده دیدار نفت تهران و شهرداری اردبیل حریف دست و پا بسته ای نخواهیم بود.

 

منبع : کاپ