رضا الماسی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در پی اتفاقات اخیر این باشگاه و نقل قولهایی که از سوی مازیار […]

رضا الماسی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در پی اتفاقات اخیر این باشگاه و نقل قولهایی که از سوی مازیار زارع و مریم ایراندوست این روزها در محافل فوتبالی مطرح می شود گفت: این روزها برخی از بدخواهان و کینه توزان از هر فرصتی برای تخریب ملوان و سرمایه های آن استفاده می کنند.

 

آنها یک روز از جلال رافخایی سخن به میان می آورند و فردا روزی بر مازیار زارع می تازند. یک روز درصدد تخریب مریم ایراندوست برمی آیند و روز دیگر ماجرای دیگری را برای ضربه زدن به ملوان بر می گزینند، غافل از اینکه الان مدتهاست که پرچم سفید بر فراز باشگاه ملوان به احتزاز درآمده و تیر بدخواهان به سنگ خورده است.

الماسی افزود: ملوان و ملوانان چنین روزهایی را تا به امروز بسیار دیده و هرگاه که احساس کرده اند که اختلاف سلیقه های خانوادگی آنها دستمایه ای برای سوء استفاده بدخواهان می شود با سکوت خود آرامش را برای تیمشان به ارمغان آورده اند، درست مثل امروز که خانم ایراندوست و مازیار زارع اختلاف سلیقه ها و اختلاف نظرها را کنار گذاشته و منافع تیمی و استانی را بر منافع شخصی خود ارجح دانسته اند.

به همین دلیل هم امروز ملوان آرام تر از هر زمان دیگری به روزهایی فکر می کند که یکبار دیگر قوی سپید اوج گرفته و به روزهای آفتابی اش بازگردد.

رضا الماسی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در ادامه مطلب خود خطاب به مازیار زارع و مریم ایراندوست گفت: مازیار زارع بعنوان کاپیتان و بزرگ تیم ملوان و خانم مریم ایراندوست بعنوان سرمربی تیم بانوان این باشگاه باید در این شرایط خویشتندار بوده و بزرگی خود را به اثبات برسانند.

الماسی همچنین افزود: در چنین شرایطی از بزرگترهای تیم انتظارات به مراتب بیشتری می رود و اینجاست که مسئولیت مازیار زارع و مریم ایراندوست در قبال اتفاقات یکی،دو روز اخیر دوچندان می شود، ماجرایی که خوراکی برای مخالفان ملوان شده و دود آن بیشتر از آن که متوجه طرفین ماجرا باشد به چشم ملوانان خواهد رفت، اتفاقی که بدون شک هیچ یک از دو طرف ماجرا نیز راضی به آن نبوده و نیست.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در ادامه ضمن دعوت مازیار زارع و مریم ایراندوست به صبر وخویشتنداری از آنها خواست که مسائل بوجود آمده را کنار گذاشته و به موفقیت ملوان بیندیشند که این عین صواب خواهد بود.

الماسی در پایان از هواداران و مجموعه ملوان خواست که مسائل گذشته را فراموش کرده و تنها به آینده درخشان این تیم فکر کنند.

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی