رئال با برتری برابر بارسلونا در ا‌ل‌کلاسیکو به یک امتیازی این تیم در صدر جدول رسید.       به […]

رئال با برتری برابر بارسلونا در ا‌ل‌کلاسیکو به یک امتیازی این تیم در صدر جدول رسید.

 


 

 

به گزارش ایسنا، هفته نهم لیگا با برگزاری یک دیدار بسیار حساس ادامه یافت. رئال‌مادرید و بارسلونا در ال‌کلاسیکوی ۲۶۱ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر یک رئال به پایان رسید.

 

در این دیدار بازیکنان بارسا بازی را بهتر شروع کردند و روی یک غافلگیری موفق شدند دروازه رئال را باز کنند. ضربه هوشمندانه نیمار در دقیقه ۳ بارسا را خیلی زود پیش انداخت تا نشان دهد این دیدار نیز به مانند بازی‌های قبل حساس و پر گل خواهد شد. پس از این گل دو تیم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی به دست آوردند. رونالدو و بنزما از یک سمت و سوآرس و مسی از سمت دیگر حملات زیادی روی دروازه‌ها ایجاد کردند ولی در نهایت نتوانستند دروازه حریف را باز کنند. در دقیقه ۳۵ ضربه مارسلو به دست پیکه برخورد کرد و داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد و کریستیانو رونالدو موفق شد بر خلاف جهش دروازه‌بان بارسا گلزنی کند و بازی را به تساوی بکشاند و به این ترتیب طلسم گل نخوردن براوو در لیگا شکست. این سیزدهمین گل رونالدو در تاریخ این بازی بزرگ بود. پس از این گل دو تیم بازی خوب خود را ادامه دادند اما نتوانستند به گل برسند تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

در نیمه دوم رئالی‌ها تیم برتر میدان بودند و در نهایت توانستند به گل هم برسند. پپه مدافع خشن و سرزن رئال مادرید موفق شد در دقیقه ۵۰ گل دوم تیمش را روی یک ضربه کرنر به ثمر برساند تا آنچلوتی بتواند در ال‌کلاسیکوی لیگا از حریف خود پیش بیفتد. پس از این گل بازی هجومی‌تر شد. نیمار می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند ولی موفق نبود تا این که اشتباه مرگبار آندرس اینیستا در دقیقه ۶۰ و هوشیاری ایسکو باعث شد تا رئال با ضربه کریم بنزما به گل سوم خود نیز دست یابد. در ادامه دو تیم حملاتی را روی دروازه‌های هم ایجاد کردند ولی نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند تا این دیدار با برتری ۳ بر یک رئال‌مادرید به پایان برسد.

 

رئال‌مادرید ۳ – بارسلونا یک

 

رونالدو (۳۵)، پپه (۵۰) و بنزما (۶۰)

 

نیمار (۳)