سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در دیدار مقابل ذوب آهن خیلی خوب کار کردیم و عملکرد ما از بازی […]

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در دیدار مقابل ذوب آهن خیلی خوب کار کردیم و عملکرد ما از بازی با پرسپولیس هم در هفته دوم لیگ برتر بهتر بود.

حسین ابن‌قاسم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: بازی خیلی خوبی بود. واقعا حیف شد که این بازی فیلمبرداری نشد. ما به مراتب از بازی هفته دوم مقابل پرسپولیس عملکرد بهتری داشتیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی روی دروازه ذوب‌آهن به وجود بیاوریم.

وی در مورد اینکه رقبای بالای جدولی این تیم همه عملکرد بدی داشتند، عنوان کرد: خوشبختانه این اتفاق به ما فرصت داد تا خودمان را دوباره به بالای جدول برسانیم. اکنون در رده سوم جدول هستیم و امیدوارم این روند تداوم داشته باشد. رقابت در بالای جدول بسیار تنگاتنگ دنبال می‌شود و باید از فرصت‌هایی به دست می‌آوریم نهایت استفاده را ببریم.

سرپرست فولاد خوزستان در مورد اینکه آیا بازیکن جدیدی مدنظر این تیم قرار گرفته است، گفت: فعلا کسی مدنظر ما نیست. باید بررسی‌های لازم را انجام دهیم و با دقت کافی در این مورد عمل کنیم. در حال حاضر در تمرینات چند بازیکن جوانان وامید را می‌آوریم تا بتوانیم در دو تیم کامل با یکدیگر بازی کنیم.

ابن‌قاسم در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل ملوان تیم سابق دراگان اسکوچیچ(سرمربی فعلی فولاد خوزستان) گفت: بازی خوبی در پیش داریم. ملوان تیم بسیار قدرتمندی است و باید از امتیازات میزبانی در این بازی بهره ببریم. ملوان هم مثل استقلال پرسپولیس تیم قابل احترامی است و آنها در هر شرایطی ملوان هستند. این تیم بسیار قدیمی و باریشه است و می‌دانیم به هیچ وجه کار راحتی نیست.

سرپرست فولاد خوزستان در مورد حق پخش تلویزیونی و اختلافاتی که بین صدا و سیما و اهالی فوتبال به وجود آمده، گفت:‌نباید از موضع قدرت برخوردی انجام شود. صدا و سیما حق فدراسیون فوتبال را در نظر بگیرد. در همه جای دنیا ۶۰-۷۰ درصد درآمد باشگاه‌ها از حق پخش تلویزیونی است. اگر این پول از سوی صدا و سیما با مبلغ ناچیزی باشد درست نیست. اگر فوتبال می‌خواهیم باید حق پخش را رعایت کنیم اما اگر می‌خواهیم شرایط همین طور باشد باید به همین روال گذشته ادامه دهیم و مطمئن باشید فوتبال در این شرایط پیشرفت نمی‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از هواداران خوب فولاد خوزستان که با هزینه شخصی به اصفهان آمده‌اند تشکر کنم. آنها به خوبی تیم را مورد تشویق قرار دادند و زمینه‌ساز پیروزی ما شدند.