زننده گل ملوان در دقایق پایانی گفت: چیزی برای از دست دادن نداشتیم.     به گزارش سایت رسمی باشگاه […]

زننده گل ملوان در دقایق پایانی گفت: چیزی برای از دست دادن نداشتیم.

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان، سعید یوسف زاده زننده گل ملوانان در دقایق پایانی دیدار مقابل نفت تهران گفت: بازی دیروز بازی خاصی بود چون تا قبل از اخراج آنها موقعیت آنچنانی نداشتند و بازی دست ما بود ولی بعد از اخراج روند تیمی آنها بهتر شد و با یک یار بیشتر توانستند خطر ساز شوند ما هم یکی دو موقعیت گل داشتیم که استفاده نکردیم. و باز هم مثل دیدار جام حذفی روی یک اشتباه ده نفره شدیم.

 

وی در مورد هواداران ملوان گفت: واقعا دیروز آنها سنگ تمام گذاشتند و با اینکه استادیوم پر نبود ولی تا آخرین دقیقه دست از تشویق بر نداشتند و تا دقایق پایانی تحمل کردند چیز دیگری نمی توانم بگویم آنها تا الان خیلی ما را تحمل کرده اند و برای تمام بازی های بدی که در این فصل تا الان انجام داده ایم شرمنده آنها هستیم.
یوسف زاده در باره گلی که به ثمر رساند گفت: ما در دقایق پایانی چیزی برای از دست دادن نداشتیم و مجبور بودیم که حمله کنیم و روی یک پرتاب اوت که دفع شد توپ به من رسید که خدا را شکر تبدیل به گل شد.

 

هافبک پر تلاش ملوان در باره بازی با فولاد خوزستان گفت: بازی حساس و مشکلی داریم آنها از همه نظر در شرایط خوبی هستند و ما شرایط خوبی در جدول نداریم ولی انگیزه زیادی برای گرفتن امتیاز در اهواز داریم. در آخر باید بگویم که از هواداران ملوان برای این فصل بد که تا الان داشتیم به نوبه خودم عذر خواهی می کنم و امیدوارم در نیم فصل با اضافه شدن چند بازیکن خوب روند رو به رشدمان را آغاز کنیم و از شرمندگی هواداران در بیاییم.

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی