اختصاصی – ماهینی بازیکن ملی پوش فوتبال ایران روز گذشته به عنوان بازیکن سرباز به ملوان پیوست . پایگاه اینترنتی […]

اختصاصی – ماهینی بازیکن ملی پوش فوتبال ایران روز گذشته به عنوان بازیکن سرباز به ملوان پیوست . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی را با این بازیکن ۲۸ ساله ی بوشهری ترتیب داد که می توانید در ادامه مشاهده نمایید .

 

 

ملوان کلاب : حضورتون در ملوان را خوش آمد میگیم ، چطور شد که به تراکتور رفتید و بعد به ملوان پیوستید ؟

 

ممنونم از شما ، من در قضیه پیوستنم به تراکتور یا ملوان هیچ اختیاری نداشتم و باید نظام وظیفه تصمیم میگرفت که من در کدامیک از این تیمها بازی کنم . مسئولان باشگاه تراکتور با من تماس گرفتند و گفتند که امریه ات را برای تبریز گرفته ایم و کارهایت انجام شده و سرباز این تیم هستی و باید در تراکتور بازی کنی . من هم به تبریز رفتم تا با این تیم قرارداد ببندم . تا اینکه دیدم مصاحبه هایی انجام شده و گفتند که بازیکن ملوان هستم و امریه ام برای این باشگاه صادر شده و من نیز با ملوان قرارداد بستم .

 

ملوان کلاب : برای آمدن به ملوان با کسی هم مشورت کردی ؟

 

بله من بصورت تلفنی با جلال رافخایی و سید جلال حسینی صحبت کردم و این عزیزان دلگرمی خیلی خوبی به من دادند .

 

ملوان کلاب : به عنوان یک بازیکن با تجربه حضورت در ملوان را چطور ارزیابی می کنی ؟

 

من کما بیش با ملوانی ها دوست و در ارتباط بودم در تیم ملی و تیمهای مختلفی که بازی کردم ، سید جلال رافخایی ، مازیار زارع ، حسن اشجاری ، جلال حسینی و در حال حاضر هم چتد نفر از دوستان من در ملوان بازی می کنند و من با تمام اینها در ارتباط بودم و همیشه دوستان خوبی برایم بودند ، من نیز در تمام این سالها که فوتبال کردم به انزلی آمدم سعی کردم بازیکن بی حاشیه ای باشم و هیچوقت در انزلی مشکلی نداشتم . تمام تلاش من این است که بتوانم در مدتی که در خدمت باشگاه ملوان هستم مهره ی مفیدی باشم و انشاله در نیم فصل دوم با بازیهای خوب تیم را از رده های پایین جدول جدا کنیم .

 

ملوان کلاب : با توجه به اینکه باشگاه در تلاش است مهره های مناسبی را برای نیم فصل دوم جذب کند ، چقدر به این تیم امیدواری ؟

 

نیم فصل دوم اگر تیم تقویت شود قطعا بدانید که شرایط فرق خواهد کرد ، من بازیهای ملوان را که میدیدم بازیکنان بسیار خوبی دارد و با کمی تقویت می تواند جایگاه خوبی را کسب کند زیرا فاصله ی امتیاز ها خیلی زیاد نیست .من از مربی صرب ملوان شناخت چندانی ندارم اما چند سال با آقای صالح در ذوب آهن کار کرده ام و ایشان فوق العاده مربی خوب ، با شخصیت و با دانشی هستند و با قدرت فنی مربیانمان امید زیادی دارم که بتوانیم بازیهای خوبی انجام دهیم و کم کم تیم را از این شرایط خارج کنیم و این حق طبیعی مردم انزلی است که با این قدمت فوتبال در شهرشان بخواهند ملوان در رده های بالایی جدول قرار بگیرد .

 

ملوان کلاب : تجربه نشان داده بازیکنان مطرح هیچگاه از حضور در ملوان ضرر نکرده اند و نمونه هایش بسیار هستند .

 

بله من دیدم بازیکنان زیادی که به عنوان بازیکنان سرباز یا به گونه ای دیگر به ملوان پیوستند همیشه شرایط خوبی داشتند و من هم خوشحالم از اینکه به این تیم با این جو مناسب آمدم . مردم انزلی مطمئن باشند تا روزی که در ملوان هستم بهترین بازیها را از من خواهند دید .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران ملوان ؟

 

من بچه ی بندر بوشهر هستم و خصوصیات و اخلاقیات مردم بوشهر و انزلی که هر دو شهر بندری هستند به یکدیگر نزدیک است و من همیشه دوستان خوب انزلیچی بسیار داشتم و جو ورزشگاه انزلی و هواداران این تیم نیز همیشه در کشور سرآمد بود و این نشان از فوتبالی بودن این شهر و مردمش است . علاقه ای که مردم انزلی به تیمشان دارند در بیرون از اینجا و شهرهای دیگر هم همیشه زبانزد است . انزلی شهر فوتبالخیزی است و امیدوارم با کمک همه هواداران شرایط خوبی را برای ملوان در آینده رقم بزنیم .

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net