دوازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های پدیده خراسان و استقلال پیگیری شد.     […]

دوازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های پدیده خراسان و استقلال پیگیری شد.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم پدیده از ساعت ۱۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد میزبان استقلال بود که نیمه نخست را با یک گل به این تیم واگذار کرد. استقلال در همان ابتدای بازی حریف را شوکه کرد و در دقیقه ۲ سجاد شهباززاده با استفاده از ارسال خسرو حیدری گل نخست استقلال را به ثمر رساند.

 

بازی با برتری یک بر صفر استقلال دنبال می‌شد که در دقیقه ۱۷ محمدرضا خرسندنیا در پشت محوطه جریمه رضا عنایتی را سرنگون کرد که مرزبان، سرمربی پدیده معتقد بود در این صحنه باید صادقی اخراج می‌شد و به همین دلیل به بهروان اعتراض کرد. شدت اعتراض به اندازه‌ای بود که بهروان قصد ورود به زمین را داشت. این ضربه خطا را رضا عنایتی به بیرون فرستاد.

 

در ادامه این بازی و در دقیقه ۲۶ روی میلاد فخرالدینی اعلام خطا شد که ضربه ارسالی یعقوب کریمی با ضربه امیرحسین صادقی خطرناک از کنار دروازه بیرون رفت. دو دقیقه بعد ضربه سر رضا ناصحی روی یک ضربه کرنر دروازه استقلال را با تهدید روبه‌رو کرد اما محسن فروزان مانع از فروپاشی دروازه‌اش شد.

 

پدیده در دقایق پایانی نیمه اول کمی بازی را در دست گرفت اما نتوانست تغییری در نتیجه ایجاد کند و این نیمه یک بر صفر به سود استقلال خاتمه یافت.‬

 

با آغاز نیمه دوم پدیده حملاتش را شدت بخشید و در دقیقه ۴۸ محمدرضا ناصحی در موقعیت تک به تک توپ را به تیر دروازه استقلال زد. لحظاتی بعد ضربه سر عنایتی توسط فروزان برگشت داده شد که همین توپ در ادامه تبدیل به فرصتی شد که مهدی خیری در دقیقه ۵۰ آن را به گل تساوی پدیده تبدیل کرد.

 

براساس این گزارش، در دقیقه ۶۷ ضربه عنایتی برای دومین بار تیر دروازه استقلال را به لرزه درآورد. لحظاتی بعد ارسال غریبی و ضربه عنایتی هم خطرناک به بیرون رفت. این پایان حملات پدیده نبود و در دقیقه ۷۶ ارسال غریبی و ضربه سر مهاجم پدیده توسط فروزان مهار شد.

 

در نیمه دوم بازی برتری پدیده در میدان کاملاً محسوس بود و استقلال بیشتر در لاک دفاعی قرار داشت اما تیم میزبان از حملات خود سودی نبرد و بازی در نهایت به نتیجه تساوی یک بر یک انجامید.

 

با این نتیجه استقلال ۲۲ امتیازی شد و در رده دوم جدول باقی ماند و پدیده هم ۱۸ امتیازی شد. در این دیدار محمدرضا خرسندنیا و امیرحسین صادقی از استقلال و میلان یوانویچ و رضا ناصحی از پدیده کارت زرد گرفتند.