دوازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با شکست پرسپولیس مقابل سایپای البرز آغاز شد.       […]

دوازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با شکست پرسپولیس مقابل سایپای البرز آغاز شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نتایج دیدارهای ابتدایی هفته دوازدهم لیگ برتر که از ساعت ۱۶:۵۰ امروز (سه‌شنبه) آغاز شد، به شرح زیر است:

 

پرسپولیس صفر – سایپای البرز یک

گل: میلاد میداودی (۶۰)

 

صبای قم یک – گسترش فولاد تبریز صفر

گل: جلال علی‌محمدی (۶۵)

 

نیمه اول بازی پرسپولیس – سایپا بسیار متعادل بود و فقط ابراهیم شکوری در دقیقه ۱۹ روی یک ضربه ایستگاهی تیر دروازه پرسپولیس را به لرزه درآورد. البته در دقایق پایانی نیمه اول هم مهدی طارمی روی یک ضربه ایستگاهی می‌توانست دروازه سایپا را باز کند.

 

در این نیمه محمدرضا خانزاده،‌ مدافع پرسپولیس و مجید ایوبی، مدافع سایپا از داور بازی کارت زرد گرفتند.

 

در نیمه دوم حمید درخشان، پیام صادقیان را جایگزین احمد نوراللهی کرد و شهاب زاهدی به جای مهدی طارمی به میدان آمد. با این دو تعویض شرایط مسابقه به سود پرسپولیس تغییر کرد و این تیم چند فرصت را به دست آورد، فرصت‌هایی که خیلی راحت از دست رفت.

 

با این حال تعویض طلایی بازی را مجید جلالی دقیقه ۵۹ انجام داد و میلاد میداوودی را به جای حکیم نصاری راهی میدان کرد تا این بازیکن کمتر از دو دقیقه پس از ورودش به میدان با شوتی از فاصله ۳۰ متری دروازه پرسپولیس را باز کند.

 

در ادامه سیدمهدی سیدصالحی هم جایگزین ترابی شد تا مقابل همبازیان سابقش قرار بگیرد اما با وجود تلاش فراوان فرصتی برای گلزنی به دست نیاورد.

 

تلاش پرسپولیس برای تغییر نتیجه بازی در نهایت بی‌ثمر ماند و سایپا یکی از مهمترین دیدارهای هفته دوازدهم را به سود خود تمام کرد.

 

این پنجمین شکست پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر و دومین باخت با هدایت حمید درخشان بود.

 

این مسابقه همچون دیگر دیدارهای آغازین هفته دوازدهم لیگ برتر از صداوسیما پخش نشد.