حالا چنین به نظر می رسد که شناخت کادر فنی تیم ملوان از بازیکنان این تیم بیشتر و آنها بهتر […]

حالا چنین به نظر می رسد که شناخت کادر فنی تیم ملوان از بازیکنان این تیم بیشتر و آنها بهتر از قبل می توانند ،ترکیب ایده آل خود را به زمین حریفان بفرستند .

 

 

 

مجید صالح مربی جوان و با دانش تیم ملوان در خصوص آخرین وضعیت این تیم پیش از بازی با نفت گفت : خوشبختانه بچه ها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. ما شرایط جام حذفی را بطور کلی فراموش کرده و به هدف اصلی مان یعنی موفقیت در لیگ فکر می کنیم ، چرا که از همان ابتدا نیز چنین هدفی را دنبال می کردیم .

 

 

صالح در ادامه گفت : علیرغم شرایط آب و هوایی انزلی ما فردا سه شنبه نیز یک جلسه تمرین سبک را بر گزار کرده و آماده انجام بازی روز چهارشنبه خواهیم شد .

 

 

مربی جوان تیم ملوان در خصوص میزان شناختش از تیم نفت گفت : تیم نفت تیم شناخته شده ای است و نتایج اولیه و جایگاه این تیم در جدول رده بندی نیز چنین واقعیتی را گواهی می دهد . تیمی جوان و با انگیزه ،با یک سرمربی و کادر فنی خوب که تا به امروز هم در لیگ به نتایج قابل قبولی دست یافته است ، اما هیچکدام از اینها باعث نمی شود که ما به موفقیت تیم خود فکر نکنیم ، ما در بازی با نفت می خواهیم ضمن ارائه یک فوتبال زیبا به همه ۳ امتیاز بازی دست پیدا کنیم

 

 

صالح در ادامه گفت : خوشبختانه شرایط نسبت به یکی، دو هفته قبل خیلی فرق کرده است. ما به شناخت بیشتری نسبت به تیم خود رسیده و مطمئنا روز به روز هم بهتر خواهیم شد.

 

 

مربی تیم ملوان گفت: ما با همین نفرات تا نیم فصل ادامه خواهیم داد و با توجه به اضافه شدن بازیکنان جدید به ترکیب تیم قطعا در نیم فصل دوم ملوان متحول شده ای را هواداران فوتبال شاهد خواهند بود.

 

 

صالح گفت: من یقین دارم که مردم انزلی و تماشاگران خوب تیم ملوان منتظر عملکرد ما هستند. آنها از ما انتظار دارند که بیشتر از این که بخواهیم حرف بزنیم،باید در زمین عمل کنیم و ما نیز به خوبی این واقعیت را درک کرده و می کنیم.

 

 

صالح افزود: متاسفانه در بازی عصر چهارشنبه ما از حضور تماشاگران خوب خود درورزشگاه  محروم خواهیم بود اما دو هفته دیگر و در بازی با ذوب آهن در مقابل دیدگان آنها بازی  خواهیم کرد و تلاش می کنیم در آن بازی رشد قابل ملاحظه ملوان را به آنها نشان دهیم.

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی