پیش از آنکه شروع به توضیح درباره ی اتفاق پیش آمده گفتیم می خواهیم برای اتفاقی که در طول فعالیت […]

پیش از آنکه شروع به توضیح درباره ی اتفاق پیش آمده گفتیم می خواهیم برای اتفاقی که در طول فعالیت ۶ ساله ی “ملوان کلاب” که هیچگاه اتفاق نیافتاده بود عذرخواهی ما را پذیرا باشید .

 

یکشنبه شب در حالی خبر پیوستن حسین ماهینی بر روی خروجی وبسایت “ملوان کلاب” قرار گرفت که این خبر اساساً قرار بود یک خبر بسیار موثق باشد ! زیرا آن را بالاترین مقام رسمی باشگاه ملوان در تماسی از طریق یک دوست مشترک رسانده بود و تاکید کرده بود که این خبر را “ملوان کلاب” بگذارد که حسین ماهینی به صورت “قطعی” با ما تمام کرد و به ملوان پیوست ! حال اینکه برای ما سوال شد چطور اخباری که چندین ماه است به هیچ وجه به “ملوان کلاب” داده نمی شود و حتی از حضور خبرنگار و عکاسان ما در محل تمرینات و جلسات و بستن قراردادها و … ممانعت می شود و یا بهتر بگوییم دوست ندارند که اخباری از این سایت منتشر شود چگونه این خبر برای “ملوان کلاب است ؟ با توجه به روندی که در ۶ سال گذشته داشتیم زمانی که خبری از سوی “باشگاه ملوان” به ما می رسید چه در زمان مدیریت اردشیر پورنعمت و چه بهمن صالح نیا ، محمد صادق دروگر و یا ناخدا حسین غلامی ، هیچگاه اشتباه اینچنینی صورت نگرفته بود یعنی سخن باشگاه برای ما سند محسوب می گردید ، این خبر از سوی مقام رسمی باشگاه به ما رسید و ما نیز به دلیل اینکه اعتماد کامل به درستی این خبر نداشتیم تا ساعتی پس از نیمه شب همچنان پیگیر درستی خبر بودیم که به صورت قطع به یقین اعلام کردند کار ما با حسین ماهینی تمام شده است و خبر را کار کنید و ما نیز وظیفه مان را انجام دادیم !

 

مدت هاست که پر بازدیدترین سایت ورزشی شمال ایران و پربازدیدترین سایت انزلی با وجود اینکه مانند همیشه “دنبال خبر” بوده اما ترجیح داده شده که ما در گوشه ای باشیم اندک اخباری به زحمت به دست بیاوریم و همکاری ای با ما صورت نگیرد ، اما نه تنها در طول این مدت اعتراضی نکردیم بلکه تلاشمان را برای تولید خبر بیشتر کردیم و پس از این هم اعتراضی به بخش روابط عمومی باشگاه که به قول دوستانمان تبدیل به روابط خصوصی شده ، نخواهیم کرد ! فقط تنها سوالی که برایمان مطرح است این است که چرا تا کنون این اخبار را به هرجای دیگر مدنظرشان می دادند اما حال که هیچ چیز از خبر “به هر دلیلی” قطعی نشده آن را “ملوان کلاب” می دهند ؟

 

به هر حال زمزمه های زیادی  مبنی بر تلاش عده ای برای سلب اعتماد هواداران ، مخاطبان و کاربران از بزرگترین و پربازدیدترین سایت هواداری شمال کشور  وجود داشته اما به نظر ما باشگاه ملوان آنقدر بزرگ است و شان آن آنقدر بلند است که فردی درون آن اجازه ی همچین کاری را به خود ندهد و اگر کرد ، بی شک روزی پرده ها کنار خواهند رفت و حقایق زیادی روشن خواهد شد .

 

کاربران محترم پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” بدانند که ما نه فقط به خاطر یک خبر “کذب” اینگونه آشفته می شویم ، بلکه به خاطر اعتمادی است که به اخبار این سایت در طول سالیان وجود داشته و در واقع به وجود آمده و ما نیز سعی کردیم هیچگاه از حوزه ی راستی که همانا وظیفه ای است که بر روی دوشمان قرار گرفته خارج نشویم و برای اولین بار در مدت فعالیت ۶ ساله مان خبری از سوی سایت به طور قطعی منتشر گردید که اثری از واقعیت در آن نبود و از این بابت در درجه ی اول خودمان را مقصر می دانیم و امیدواریم شما عزیزان بزرگوار ما را بر اشتباه بزرگمان ببخشید و بیشتر امیدواریم این اتفاقات بر خلاف شنیده ها سهوی باشد . ما سوالاتمان را به صورت واضح مطرح کردیم و عزیزانی که شاهد عینی این اتفاق بودند بی شک در توضیح این اخبار ما را یاری خواهند کرد و برخی دوستان با عملکردشان، اعتمادی که در طول سالیان دراز به نام مقدس ملوان وجود داشته را کمرنگ ننمایند.

 

ما هوای ملوان را داریم … اما اگر روزی حس کنیم که از هدف اصلی مان خارج شدیم و حضورمان نفعی برای قوی سپید و هواداران عاشقش ندارد ، آن روز از همه ی عزیزان عذرخواهی کرده و عطای این عاشقی را به لقایش خواهیم بخشید .

 

مدیریت پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی – ملوان کلاب.نت