سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: برنامه های خوبی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم یک برد خوب مقابل نفت […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: برنامه های خوبی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم یک برد خوب مقابل نفت به دست بیاوریم و هواداران را خوشحال کنیم.

 

 

 

استیون موسیلوویچ در گفت و گو با کاپ درباره شکست تیمش مقابل صنعت ساری و کنار رفتن از جام حذفی عنوان کرد: ما بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم اما هرچه بود، تمام شد و دیگر به آن بازی فکر نمی کنیم. شرایط کنونی تیم ما نرمال و طبیعی است و هیچ مشکلی نداریم. در این شرایط فقط به آمادگی تیم فکر می کنم و اینکه بتوانیم در بازی با نفت یک نتیجه خیلی خوب کسب کنیم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از اینکه جام حذفی را ازدست داده است، ناراحت نیست، گفت: هیچ مشکلی نیست. تمرینات خود را دنبال می کنیم و به بازیهای دیگر می اندیشیم.

 

سرمربی ملوان در پاسخ به پرسش دیگری که با توجه به ازدست دادن چند ضربه پنالتی آیا از عملکرد بازیکنان تیمش راضی است، گفت: بله، از همه راضی ام. آنها تلاش خود را انجام دادند و من دیگر نمی خواهم به آن بازی و اتفاقاتش فکر کنم.
موسیلوویچ درباره اظهارات سیروس محجوب پس از شکست مقابل صنعت ساری و اینکه عنوان کرده ۶ بازیکن تیم را اخراج می کند، بیان داشت: من مربی هستم و به خوبی می دانم که کارم را باید در داخل زمین فوتبال انجام دهم. اینکه بنشینم و صحبت های افراد دیگر را تحلیل کنم، کار من نیست. هیچ کس نتوانسته در کشورم مرا به حاشیه بکشد و اینجا هم وارد حاشیه ها نمی شوم.

 

موسیلوویچ درباره دیدار تیمش مقابل نفت تهران اظهار کرد: برنامه های خوبی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم یک برد خوب مقابل نفت به دست بیاوریم و هواداران را خوشحال کنیم. به تنها چیزی که فکر می کنم پیروزی تیم است.

وی در پایان افزود: من تا روز چهارشنبه هیچ چیزی درباره تاکتیک های تیمم صحبت نمی کنم و همه چیز را داخل زمین نشان می دهیم. هدفمان برد است و در زمین با انجام بازی خوب باید بتوانیم به این مهم برسیم.

 

منبع : کاپ