مالک باشگاه ملوان انزلی گفت: مدیرعامل باشگاه صنعت ساری اگر از مردم شهید پرور و شریف انزلی عذرخواهی نکند از […]

مالک باشگاه ملوان انزلی گفت: مدیرعامل باشگاه صنعت ساری اگر از مردم شهید پرور و شریف انزلی عذرخواهی نکند از او به کمیته انضباطی و مراجع قضایی شکایت خواهیم کرد.

 

 

 

 

سیروس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اصغر یمینی مدیرعامل   باشگاه صنعت ساری، گفت: این پیروزی را به مردم شریف مازندران و به خصوص شهر ساری تبریک می‌‌گویم، آنها ملوان را در جام حذفی شکست دادند اما مالک محترم این باشگاه بداند در فوتبال برد و باخت کاملاً طبیعی است، ما نتوانستیم از موقعیت‌های خودمان به خوبی استفاده کنیم و از این بابت ناخرسند و ناراحت هستیم اما اظهارات مدیرعامل یا مالک باشگاه صنعت ساری در مورد مازیار زارع کاپیتان ملوان انزلی درست نبود.

 

 

وی ادامه داد: مازیار زارع یکی از با اخلاق‌ترین بازیکنان است که زحمت زیادی برای فوتبال ایران و بخصوص ملوان انزلی کشیده و من تا رمق داشته باشم از بازیکنان ملوان حمایت می‌کنم، اگر هم تیمی نتیجه نگرفته دلیلش این نیست که همه بازیکنان مقصرند.

 

 

محجوب با اشاره به بخش دیگری از صحبت‌های مالک صنعت ساری گفت: او در بخشی از سخنانش گفته است اگر این اتفاقات در انزلی رخ می‌داد شاهد خونریزی بودیم، برای اظهارات سخیف او متأسفم، ما علیه این اظهارات در کمیته انضباطی فدراسیون و دادگاه‌های عمومی شکایت می‌کنیم، نباید روح فوتبال را با بیان چنین مسائلی خدشه‌دار کرد، اگر مالک محترم صنعت ساری از مردم شریف و شهید پرور انزلی و باشگاه بزرگ ملوان عذرخواهی نکند از او به مراجع قضایی شکایت خواهیم کرد و اعاده حیثیت می‌کنیم، برد و باخت فوتبال ارزش این صحبت‌ها را ندارد.

 

 

مالک باشگاه ملوان تصریح کرد: او گفته است بعد از ۱۶ سال یک تیم لیگ برتری به ساری رفته است اما من می‌گویم اگر بعد از ۱۶۰ سال هم یک تیم لیگ برتری به این شهر می‌رفت آنها موظف به کنترل و هدایت تماشاگرانشان بودند. غلامرضا بهروان که از افراد زحمت‌کش فوتبال است و خودش هم در ورزشگاه حضور داشته بدون در نظر گرفتن اینکه این تیم متعلق به شهر و استان خودش است برای روشن شدن اذهان عمومی بگوید که چه اتفاقاتی رخ داده است.

 

 

محجوب با دفاع از مردم و فوتبال انزلی گفت: اگر ما ۱۰ گل هم می‌زدیم یا ۱۰ گل هم می‌خوردیم اتفاق خاصی نمی‌افتاد، در انزلی تیم‌های بزرگی آمده‌اند و با ملوان بازی کرده‌اند و چه در صورت شکست و چه پیروزی ملوان هیچ اتفاق خاصی برای مهمان‌ها رخ نداده است. من باز هم این پیروزی صنعت ساری را تبریک می‌گویم هرچند از عملکرد تیم مدیریتی صنعت ساری به شدت گله‌مند هستم ولی این برد را به مردم ساری تبریک می‌گویم.

 

منبع : فارس