مجید صالح مربی تیم ملوان تاکید می‌کند آنچه که در بازی مقابل صنعت ساری برای بازیکنانش رخ داد، احتیاج به […]

مجید صالح مربی تیم ملوان تاکید می‌کند آنچه که در بازی مقابل صنعت ساری برای بازیکنانش رخ داد، احتیاج به تامل بیشتری دارد.

 

 

صالح در گفت و گویی با “ورزش سه” می‌‌گوید: بازی ما با صنعت ساری مسابقه ای بود که پیش‌بینی می‌ کردیم سخت باشد. اما در عین حال به جز آنچه که در زمین اتفاق افتاد، مسائل حاشیه ای هم در رقم خوردن این نتیجه بی تاثیر نبود. البته به نظر من ما نباید برگشت به عقب داشته باشیم و من امیدوارم ملوان از این به بعد نتایج بهتری بگیرد.

او درباره حاشیه های این مسابقه هم گفت: اتفاقی که افتاد، هجوم هواداران به داخل زمین در انتهای مسابقه چندان جالب نبود و می‌ توانست باعث اتفاقات خیلی بدی هم بشود. تصور کنید یک نفر اگر در آن درگیری ها آسیب دیدگی شدید پیدا می‌ کرد چه می‌ شد؟ به هر حال فدراسیون فوتبال حتما باید نظم و امنیت این بازی ها را تامین کند، بخصوص که ممکن است در بعضی شهرها برگزاری مسابقات لیگ یک امر هفتگی و مرسوم نباشد و طبعا هیجان مردم و تماشاچی ها کمی از حد معمول بالاتر برود.

صالح درباره کیفیت مسیلوویچ سرمربی جدید ملوان هم می‌ گوید: او حتما کیفیت هایی دارد که انتخاب شده و به انزلی آمده، امیدوارم که در کارش موفق باشد و با هم بتوانیم روزهای خوبی را برای تیم ملوان به ارمغان بیاوریم.

 

منبع : ورزش ۳