رئیس کمیته مسابقات گفت: اتفاقاتی که در دیدار دو تیم صنعت ساری و ملوان رخ داد تاسف‌بار بود.     […]

رئیس کمیته مسابقات گفت: اتفاقاتی که در دیدار دو تیم صنعت ساری و ملوان رخ داد تاسف‌بار بود.

 

 

 

غلامرضا بهروان در خصوص اتفاقات دیدار تیم‌های صنعت ساری و ملوان در چارچوب مرحله یک شانزدهم جام حذفی اظهار داشت: واقعا برای این اتفاقاتی که افتاد متاسفم. از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم. در جریان بازی تماشاگران دو تیم چندین بار به یکدیگر بد و بیراه گفتند و در پایان بازی هم بین آنها درگیری به وجود آمد و زد وخوردی بین بازیکنان ملوان و تماشاگران شد.

به نقل از فارس، وی افزود: صنعت ساری واقعا رسم میهمان نوازی را رعایت نکرد البته تماشاگران ملوان هم علیه السلام نبودند. دلیلی ندارد که تماشاگران صنعت ساری به هر چه که تماشاگران ملوان گفتند واکنش نشان دهند. ما گزارش مفصل به کمیته انضباطی ارسال کردیم و آنها در این زمینه تصمیم خواهند گرفت.

رئیس کمیته مسابقات در مورد اینکه گفته می‌شود چون بهروان همشهری تیم صنعت ساری است با آنها مدارا کرده است،‌گفت: به هیچ عنوان اینگونه نبوده است. داوری هیچ مشکلی نداشت. آقایانی که این مسائل را می‌گویند کم‌لطفی می‌کنند. تماشاگران باشعور ملوان که فهم فوتبالی‌شان هم بالاست متاسفانه بد و بیراهی نسبت به من گفتند. اما عیبی ندارد در مجموع این اتفاقات برای فوتبال ما زشت است و باید جلوی آن را گرفت.

بهروان در مورد اینکه نقل قولی از او منتشر شده که والیبالیست‌ها هم با مشکل سربازی روبه‌رو هستند، گفت: ‌من به هیچ عنوان این حرف را نزدم مخلص داورزنی و تمام والیبالیست‌ها هستم.

 

منبع : فارس