رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان با ابراز نارضایتی خود از شکست ملوان در دیدار با صنعت ساری و اتفاقات ناخوشایندی […]

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان با ابراز نارضایتی خود از شکست ملوان در دیدار با صنعت ساری و اتفاقات ناخوشایندی که در حین و پایان بازی رخ داد گفت: این که ۴ پنالتی از ۶ پنالتی بازیکنان ما گل نمی شود جای تاسف بسیار دارد و باید کارشناسی کرد که چرا این اتفاق افتاده است.

 

 

الماسی گفت: قرار است به زودی جلسه ای در این ارتباط با مربیان تیم برگزار و درباره دلایل این شکست با یکدیگر صحبت کنیم اما آنچه که مسلم است این که بزودی ملوان باید دچار یک تغییرات اساسی در همه جوانب کار شود تا بلکه با این تغییرات ایجاد شده تحول نیز در باشگاه به وقوع بپیوندد.

 

الماسی در ادامه گفت: ایمان صادقی در دیداری که تماشاگران ساروی فضای آن را ناسالم کرده بودند در گرفتن ضربات پنالتی تلاش بسیاری داشت که قطعا این مسئله با تشویق روبرو خواهد بود همانطور که با آنهایی هم که پنالتی ها را با بی دقتی به گل تبدیل نکردند برخورد خواهد شد.

 

رئیس هیات مدیره ملوان گفت: اگرچه بازی صنعت ساری و ملوان دیگر تمام شده و نتیجه آن به بایگانی سپرده شده است اما برای آن که دیگر شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی در ورزشگاه های خود نباشیم باید مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تفکر تازه ای در بازی های این چنینی القا تا دیگر شاهد نخبه کشی در میادین ورزشی نباشیم.

 

الماسی گفت: خوشبختانه نماینده سازمان لیگ، نماینده داوران و دیگر مسئولین برگزار کننده در جریان تمامی اتفاقات رخ داده در جریان دیدار دو تیم صنعت ساری و ملوان هستند و مطمئنا برخوردهای لازم را انجام خواهند داد اما این تنها یک بخش کار است و بخش دیگر کار به بازیکنان خود ما برمی گردد که یدون انگیزه لازم این اجازه را به بازیکنان و هواداران تیم صنعت ساری دادند تا چنین فضایی را برای خود و فوتبال مهیا کنند که بزودی زود هم باید در این خصوص پاسخگو باشند.

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی