محجوب مالک ملوان از نتیجه به دست آمده در جام حذفی و حذف از این رقابت ها به شدت ناراحت […]

محجوب مالک ملوان از نتیجه به دست آمده در جام حذفی و حذف از این رقابت ها به شدت ناراحت است.

 

 

محجوب در همین خصوص به “ورزش سه” گفت: قطعا بازیکنانی که نتوانستند انتظارات ما را برآورده کنند از لیست خارج می‌ شوند این بازیکنان می‌ توانستند با نیامدنشان به ملوان، بیشتر به این تیم کمک کنند. کادرفنی در همین خصوص به نتایج رسیده و از قبل هم یکی، دو بازیکن مشخص شده بودند. با مشورت کادرفنی و مسوولان باشگاه این اتفاق می‌افتد.

 

این بازیکنان در چند بازی آینده هم تا پایان نیم فصل اول محک می‌ خورند و سپس با تایید مسیلوویچ از لیست خارج خواهند شد. این بازیکنان شناخته شده نیستند و از بازیکنان معروف تیم به حساب نمی‌آیند.

او در ادامه گفت: مطمئن باشید با تقویت تیم در نیم فصل دوم ملوان بهتری را خواهید دید و من این نوید را به کادرفنی و بازیکنان و هواداران ملوان می‌ دهم که یاران صادق تری برای نیم فصل دوم جذب کنیم. دوست داشتن به حرف نیست و بازیکن باید در عمل نشان دهد به تیمش تعصب دارد، حتی اگر لازم باشد ۵ میلیارد تومان دیگر خرج می‌کنم تا بازیکنان باتعصب را به تیم بیاورم.

 

متاسفم که بعضی ها با ظاهر خوب جلو می‌ آیند اما باطنشان چیز دیگری است. ورزش یعنی صداقت و درستی و اگر این مشخصات در بعضی ها وجود داشت، دیگر مشکلی به وجود نمی‌آمد. من قول می‌ دهم هیچ وقت این تیم را تنها نگذارم.

 

منبع : ورزش ۳