اختصاصی – بدون شک در بازی روز جمعه ملوانان در جام حذفی با تیم صنعت ساری ایمان صادقی با مهار […]

اختصاصی – بدون شک در بازی روز جمعه ملوانان در جام حذفی با تیم صنعت ساری ایمان صادقی با مهار ۳ پنالتی روز خوبی را پشت سر گذاشت هرچند پنالتی زنان ملوان نتوانستند پاسخ خوبی به تلاش دروازبان این تیم دهند ولی نمی توان از تلاش این بازیکن به سادگی گذشت.


 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” ایمان صادقی در باره حواشی بازی روز جمعه ملوان با صنعت ساری گفت: ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و موقعیت های گلزنی داشتیم ولی در نیمه دوم وقتی که بازیکن ما اخراج شد کار کمی برای ما سخت شد و به دلیل یک بازیکن کمتر و دوندگی قوای تیمی ما رفته به رفته کمتر شد آنها هم در نیمه دوم خوب بازی کردند و راههای نفوذ ما را بستند. در ضربات پنالتی اگر بازیکنان ما بیشتر دقت میکردند می توانستیم برنده باشیم ولی شانس با ما یار نبود.

 

وی درباره حواشی این بازی گفت: وقتی آخرین پنالتی زده شد من خواستم از زمین بلند شوم دیدم که هواداران آنها داخل زمین هستند خواستم که بیایم سمت رختکن که آنها از پشت به من و مازیار زارع و محمد غلامین حمله کردند و خدا را شکر که بازیکنان و مربی آنها به داد ما رسیدند چون نیروی انتظامی کافی در زمین وجود نداشت. ما با کمک آقای حبیبی و مربی آنها به سمت رختکن رفتیم. آنها حتی شیشه های اتومبیل های هوادارانمان را هم که به ساری آمده بودند هم شکستند.

 

دروازبان ملوان درباره اظهارات مالک باشگاه درباره تشویق وی گفت: ایشان مالک باشگاه هستند و تشخیص این کار با ایشان است.

 

صادقی درباره بازی روز چهارشنبه با نفت تهران که بدون حضور هواداران ملوان به دلیل محرومیت برگزار میشود گفت: بازی حساسی داریم و باید نتیجه لازم را بگیریم ولی به دلیل خستگی بازی جمعه و فاصله کم این دیدار شاید دچار مشکل شویم نفت تیم خوبی است و نتایج خوبی گرفته است البته سرمربی ما تازه به تیم آمده و کمی زمان میخواهد البته در بازی قبل شناخت خوبی نسبت به تیم پیدا کرده است.اگر مثل نیمه اول بازی مقابل صنعت ساری بازی کنیم مطمئنم که نتیجه لازم را میگیریم.

 

 

 

مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net