سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری پیروزی تیمش مقابل ملوان بندرانزلی را دور از دسترس ندانست. یونس گرائیلی در گفتگو با […]

سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری پیروزی تیمش مقابل ملوان بندرانزلی را دور از دسترس ندانست.


یونس گرائیلی در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ اظهار داشت: تیم ملوان سال هاست در لیگ برتر فوتبال کشور حضور دارد و به الطبع بازیکنان این تیم از تجربه بیشتری نسبت به بازیکنان ما برخوردار هستند.

 

گرائیلی با بیان اینکه تیم ملوان همیشه نشان داد در جام حذفی حرفی برای گرفتن دارد گفت: ما هم حریف دست و پا بسته ای مقابل انزلی چی ها نیستیم و دلیل نمی شود از هم اکنون خود را از پیش باخته بدانیم.

 

وی در ادامه افزود: ادعا نمی کنم  تیم صنعت ساری برای قهرمانی در جام حذفی پا به این مسابقات گذاشت ولی می خواهم شاگردانم از این دیدار نهایت استفاده را ببرند و با انگیزه ای مضاعف در لیگ دسته دو به میدان بروند.

 

سرمربی تیم صنعت ساری در خصوص شرایط تیمش نیز گفت: قبل از آغاز فصل مشکلاتی داشتیم و تمرینات بدنسازی را دیر آغاز کردیم و بازیکنان به شرایط ایده آل دست پیدا نکردند.  چند بازیکن باتجربه به تیم اضافه کردیم که آنها نیز از شرایط بدنی خوبی برخوردار نیستند ولی شک نکنید طی هفته های آینده صنعت واقعی را خواهید دید.

 

یونس گرائیلی در خصوص شرایط مالی تیم گفت: در ابتدای فصل هستیم و هنوز زود است در خصوص شرایط مالی تیم اظهار نظر کنم ولی از مسئولان انتظار داریم این تیم را تنها نگذارند.

 

وی خاطرنشان کرد: با پتانسیلی که در بازیکنانم می بینم صعودمان به مرحله دوم لیگ دسته دوم قطعی است و از هم اکنون به فکر مرحله دوم این رقابت ها که با حضور بهترین های لیگ برگزار می شود هستیم.

 

سرمربی صنعت ساری در خصوص برنامه ریزی این فصل لیگ دسته دوم فوتبال کشور توسط سازمان لیگ گفت: امسال شاهد حضور تیم هائی هستم که در طی ۲۰ سال فعالیتم در فوتبال نامی از آنها نشنیدم.

 

گرائیلی در ادامه افزود: وقتی تیم هائی مانند چوکای تالش با آن قدمت و هوادار پرشمارش باید سال ها زحمت بکشند تا به لیگ دسته دوم صعود کنند سازمان لیگ بر اساس چه منطق و مقرراتی زمینه حضور تیم هائی که نه بازیکن دارند و نه از امکانات و منابع مالی برخودارند را در لیگ دسته دوم فراهم می کند؟

 

یونس گرائیلی این حرکت فدراسیون را به ضرر تیم های ریشه دار دانست و گفت: یک تیم برای رشد و پیشرفت خود باید زحمت بکشد ولی با برنامه ریزی امسال ثابت شد که لیگ های استانی و لیگ دسته سوم فوتبال کشور هیچ گونه ارزشی ندارد.

 


سرمربی صنعت ساری در پایان گفت: ظاهراً تیم ملوان از حمایت تعدادی از هواداران خود برخوردار خواهد بود. همه بازیکنان و مربیان صنعت ساری نیز صد در صد منتظر فوتبال دوستان مازندرانی هستند تا با حمایت های خود زمینه ایجاد انگیزه و روحیه را در بین بازیکنان شهر خود فراهم آورند.

 

منبع : مازندلیگ