بیست و هشتمین دوره ی جام حذفی هم از راه رسید، جامی که برای ملوانی ها پر از نوستالژی است. […]

بیست و هشتمین دوره ی جام حذفی هم از راه رسید، جامی که برای ملوانی ها پر از نوستالژی است.

 

 

از اولین قهرمانی در روز سرد و برفیِ امجدیه و بالا بردن جام قهرمانی مقابل دیدگان هزاران هوادار تیم خیبر خرم آباد

تا قدم گذاشتن روی سکوی قهرمانی بالاتر از استقلال تهران و نهایتا ۱۹ خرداد ۹۰ و اشک های داغ در سن سیروس…

برگ برگ دفترتاریخ ملوان در رقابت های جام حذفی پر از خاطرات تلخ و شیرین است.

 

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با سابقه ی ۳ قهرمانی و ۴ نایب قهرمانی در اولین دیدار از بیست و هشتمین دوره ی رقابت های جام حذفی مهمان تیم کمترشناخته شده ی صنعت ساری است.

 

این دیدار روز جمعه ۲۵ مهرماه ۹۳ ساعت ۱۴:۳۰ در استادیوم شهدای گمنام ساری آغاز خواهد شد.

 

اینفوگرافیک تیم داوری این دیدار:


(به زودی … )

 

 

اینفوگرافیک محل برگزاری این دیدار:

 

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای بازی با صنعت ساری:

 

 

ترکیب احتمالی ملوان:

 


 

آفساید :


– کادرفنی ملوان که به تازگی تغییر یافته و سرمربی و کمک مربی جدیدی را به خود دیده است ، در این دیدار اولین محک خود را تجربه خواهد کرد . با توجه به تغییرات کادرفنی و با توجه به تمرینات تیم به نظر می رسد باید شاهد تغییراتی در ترکیب تیم نیز باشیم .

 

– پس از اقدام عجیب باشگاه ملوان در خصوص عدم اعزام هوادار به تهران برای بازیهای ملون مقابل پیکان و استقلال ، در این دیدار برای اعرام هواداران به ساری یک اتوبوس در نظر گرفته شد .

 

– ملوان در ۱۴ سال اخیر سه بازی در استان مازندران میهمان شموشک و نساجی بوده که مقابل شموشک در لیگ برتر یک برد و یک تساوی و مقابل نساجی در لیگ دسته اول نیز یک برد کسب کرده . ملوان در مجموع ۶ بازی رفت و برگشت مقابل این دو تیم هیچگاه شکست نخورده است و عملکرد خوبی مقابل همتایان شمالی خود داشته .

 

–  جلال رافخایی و سهیل رحمانی مصدومان ملوان در این دیدار هستند . هرچند گفته می شود رافخایی علاوه بر مصدومیت به دلیل مصاحبه علیه سرمربی سابق باشگاه از شرکت در تمرینات تا اطلاع ثانوی محروم است !

 

– شاگردان یونس گرائیلی در تیم ناشناخته ی صنعت ساری در گروه A رقابت های لیگ دسته دوم کشور حضور دارند. دو هفته از آغاز رقابت های این لیگ میگذرد و صنعت ساری در اولین هفته با نتیجه ی ۲ بر یک مقابل ملی پوشان تبریز شکست خورد و در دومین هفته به دلیل آماده نبودن مدارک بازیکنان تیم منتخب اندیمشک، این بازی ۳ بر صفر به سود صنعت ساری اعلام شد.

 

 

در جدول زیر نتایج اولین بازی های ملوان در رقابت های جام حذفی از سال ۸۶ تا ۹۲ را می بینید. همانطور که ملاحظه می کنید در ۷ سال اخیر ملوان تنها در یکی از اولین دیدارهایی که مهمان بوده است موفق به صعود به مرحله ی بعد شده است.

 

مصاحبه:

 

یونس گرائیلی سرمربی تیم صنعت ساری: تیم ما مدعی قهرمانی جام حذفی نیست، هدف ارائه نمایش خوب و آبرومندانه فوتبال مازندران مقابل تیم لیگ برتری ملوان است.بازی مقابل ملوان تجربه بسیار خوبی برای بازیکنان صنعت در ادامه لیگ دسته دوم فوتبال کشور است.

“متن کامل مصاحبه”

 

پخش زنده:

 


 

تهیه و تنظیم: مژده شجری کهن

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)