سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری گفت: بازیکنان صنعت ساری بازی سختی مقابل ملوان در پیش دارند.         […]

سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری گفت: بازیکنان صنعت ساری بازی سختی مقابل ملوان در پیش دارند.

 

 

 

 

به گزارش مازند اسپرت ، یونس گرائیلی در خصوص دیدار حساس تیمش در جام حذفی فوتبال کشور برابر ملوان بندر انزلی افزود: در مرحله یک‌هشتم نهایی در خانه میزبان یکی از تیم‌های خوب و با تجربه لیگ برتری چون ملوان هستیم که از تماشاگران می‌خواهیم تیم شهرشان را حمایت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه ملوان از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال کشور است، تصریح کرد: از تماشاگران و مسئولان استانی و شهرستانی می‌خواهیم با حضور خود در ورزشگاه موجب روحیه و انگیزه بازیکنان صنعت ساری شوند.

 

سرمربی فوتبال صنعت ساری با بیان اینکه بازیکنانش بازی سختی مقابل ملوان در پیش دارند، بیان داشت: تیم ما مدعی قهرمانی جام حذفی نیست، هدف ارائه نمایش خوب و آبرومندانه فوتبال مازندران مقابل تیم لیگ برتری ملوان است.

 

گرائیلی در ادامه از پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان توسط مدیریت باشگاه خبر داد و ابراز داشت: برای انجام بازی مقابل ملوان بازیکنان را از نظر روحی و روانی آماده این دیدار کردیم.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری با اشاره به آمادگی بازیکنانش در این دیدار گفت: بازی مقابل ملوان تجربه بسیار خوبی برای بازیکنان صنعت در ادامه لیگ دسته دوم فوتبال کشور است.

 

گرائیلی از مصدومیت سه بازیکن صنعت ساری در برابر ملوان خبر داد و اذعان داشت: در غیاب سه بازیکن تیم، بقیه بازیکنان را برای این بازی آماده کردیم.

 

وی در پایان با بیان اینکه تمام سعی و تلاش کادرفنی و بازیکنان موفقیت در لیگ است، افزود: بازیکنان خوبی در ترکیب تیم داریم که برخی از این بازیکنان دیر جذب تیم شدند و برای هماهنگی با بقیه بازیکنان کمی وقت لازم است.

 

به گزارش مازند اسپرت ، تیم صنعت ساری از مرحله یک‌هشتم جام حذفی فوتبال کشور جمعه بیست و پنجم مهرماه جاری از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری میزبان تیم لیگ برتری ملوان بندرانزلی است.