مربی جدید ملوان می‌گوید تمام تلاش خود را برای رساندن این تیم به شرایط مطلوب به کار می‌بندد و در […]

مربی جدید ملوان می‌گوید تمام تلاش خود را برای رساندن این تیم به شرایط مطلوب به کار می‌بندد و در این راه نهایت همکاری را با سرمربی این تیم انجام می‌دهد.

 

 

 

 

مجید صالح در مورد دیدار ملوان با تیم صنعت ساری در جام حذفی اظهار کرد: جام حذفی، جام شگفتی‌هاست و به هیچ عنوان نباید حریفان را دست کم بگیریم.با آن که حریف‌ ما در جام حذفی، تیمی از لیگ دسته دو باشگاه‌های ایران است ولی باید با تمام توان پا به میدان بگذاریم. شرایط بازی در جام حذفی دشوارتر از لیگ برتر است.

به نقل از ایسنا، مربی تیم فوتبال ملوان با بیان این که اشتباه در جام‌حذفی جای جبران ندارد، خاطرنشان کرد: شاید در رقابت‌های لیگ بتوان نتایج ضعیف را جبران کرد ولی در جام حذفی این فرصت برای تیم‌ها وجود ندارد.

صالح افزود: ملوان همیشه در جام‌حذفی جزو مدعیان بوده است. امسال نیز باید تلاش کنیم تا بتوانیم خود را در میان مدعیان مطرح کنیم. تقارن اولین دیدار ملوان با کادر فنی جدید با اولین دیدار این تیم در جام حذفی نیز کار ما را دشوارتر می‌کند.

او در مورد سرمربی جدید تیم ملوان نیز گفت: میسیلوویچ سرمربی باهوشی است و شناخت خوبی نسبت به ملوان پیدا کرده است. من هم با تمام توان در خدمت ملوان خواهم بود و هر کاری که بتوانم برای این تیم انجام می‌دهم.

مربی تیم فوتبال ملوان با بیان این که او و کادر فنی جدید تلاش می‌کند تا این تیم را به شرایط مطلوب رساند، گفت: پس از دیدار با صنعت ساری باید یک دیدار بدون تماشاگر را مقابل نفت انجام دهیم و پس از آن باید مهمان فولاد شویم. شاید از دیدار مقابل ذوب آهن بتوانیم شرایط مطلوب را به دست آوریم.

صالح اضافه کرد: امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که هواداران ملوان دوباره با تیم خود آشتی کنند. حیف از این تیم باقدمت طولانی مدت است که این شرایط را داشته باشد. ملوان تیمی بزرگ در فوتبال ایران است که لیاقت جایگاه‌های بالاتری را دارد.

مربی تیم فوتبال ملوان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که بازیکنان مستعد ملوان وقتی به مرحله بروز استعدادهای خود می‌رسند، باز هم در ملوان بمانند.

 

منبع : ایسنا