مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازیکنان سرباز همراه ما تمرین می‌کنند اما تا نیم‌فصل نمی‌توانند برای ملوان بازی کنند. […]

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازیکنان سرباز همراه ما تمرین می‌کنند اما تا نیم‌فصل نمی‌توانند برای ملوان بازی کنند.

 

 

مجید صالح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم ملوان و دیدار با صنعت ساری در جام حذفی گفت: تمرینات ما روز گذشته تعطیل بود و از امروز تمرینات را پیگیری می‌کنیم. مویسیلوویچ هم در تمرینات حاضر شده و می‌خواهیم در جام حذفی شروع خوبی داشته باشیم. جام حذفی جام شگفتی‌هاست و مهم نیست که حریف شما لیگ برتری است یا از لیگ‌های دسته‌های پایین‌تر است.

 

وی در مورد اینکه ملوان جام حذفی را جدی می‌گیرد، گفت: بله، ملوان همیشه در جام حذفی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته البته با توجه به شرایط خاصی که هست تلاش می‌کنیم تیم با همان انگیزه زیاد در جام حذفی شرکت کند هرچند لیگ برتر مهم‌تر است.

 

مربی ملوان در مورد حضور بازیکنان سرباز در این تیم گفت: سالاری‌پور، مهرآزما، کریمی و شریفی با ما تمرین می‌کنند اما آرش افشین هنوز به جمع ما اضافه نشده که او هم قرار است بیاید. این بازیکنان تا نیم‌فصل در کنار ما هستند اما تا آن زمان نمی‌توانیم در مسابقات استفاده کنیم زیرا طبق قانون در نیم‌فصل زمان نقل و انتقالات است.

 

صالح در مورد اینکه مویسیلوویچ گفته شناختم از فوتبال ایران را از طریق صالح به دست می‌آورم، گفت: من فکر می‌کردم مویسیلوویچ اصلا از فوتبال ایران شناخت ندارد اما اینگونه نیست و من هم در حد ماکزیمم به او کمک می‌کنم و هر اطلاعاتی که بخواهد در اختیارش می‌گذارم. من و مویسیلوویچ در یک جا با هم زندگی می‌کنیم و در ارتباط هستیم. او یک مربی خیلی خوب است که دوره مدرک مربیگری‌اش را با رافا بنیتس گذرانده است. ما می‌خواهیم به ملوان کمک کنیم و باید سریع این راه را طی کنیم. اگر بتوانیم راه ۲ ماهه را در ۱۰ روز پشت سر بگذاریم موفق‌تر خواهیم بود.

 

وی در مورد اینکه ملوان در لیگ برتر می‌ماند یا نه، گفت: قول دادن خیلی سخت است، شرایط جدول لیگ هم بسیار فشرده است. بین تیم پانزدهم و هشتم جدول فقط ۴ امتیاز فاصله است و جابه‌جایی زیادی رخ می‌دهد. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به ملوان کمک کنیم.