سیدجلال رافخایی، هفته گذشته حین تمرین کردن دچار مصدومیت شد فعلا نمی‌‌تواند ملوان را همراهی کند تا وضعیت مصدومیتش مشخص […]

سیدجلال رافخایی، هفته گذشته حین تمرین کردن دچار مصدومیت شد فعلا نمی‌‌تواند ملوان را همراهی کند تا وضعیت مصدومیتش مشخص شود.

 

 


 

رافخایی در مرود میزان مصدومیتش به “ورزش سه” گفت: بعد از اینکه چند روزی به خاطر تعطیلی تمرینات یک هفته ای فقط خورده و خواببیده بودم. رفته بودم که انفرادی تمرین کنم. از شانس بدم پایم درون چاله ای که کنار ساحل بود رفت و مصدوم شدم البته مصدومیتم خیلی حاد نیست و فکر کنم تا ۱۰ روز دیگر اوضاعم خوب شود.

 

وقتی از این بازینک سوال شد کار ملوان بدون او سخت نمی‌ شود پاسخ داد: تیم ما جوان های بسیار خوبی دارد که به راحتی می‌ توانند جای من را پر و از این فرصت استفاده کنند تا تیم را از انتهای جدول دربیاورند.

 

رافخایی در مورد آمدن مربی جدید به ملان نظرش را اینگونه بیان می‌کند: من که در تمرینات نیستم و هر روز فیزیوتراپی می‌ کنم اما از بچه ها که سوال کردم به من گفتند جو خیلی خوبی وجود دارد. امیدوارم که در مسابقات امتیازات لازم را بگیریم و این شوک جدید به نفع تیم ما باشد.

 

مهاجم ملوان در مورد جایگاهشان در جدول ادامه داد: از همان روز اول هدفمان این بود که در حد نام ملوان نتیجه بگیریم اما فکر کنم تماشاچی ها را ناامید کردیم. ما پارسال هم دقیقا چنین وضعیتی داشتیم اما با چند برد توانستیم خودمان را از قعر جدول جدا کنیم.

 

رافخایی درمورد شانس ملوان برای نتیجه گیری در جام حذفی افزود: جام حذفی غیرقابل پیش‌بینی است. ممکن است یک تیم لیگ دویی بقیه تیم لیگ‌برتری را بگیرد. من مطمئنم که کادرفنی و مدیریت جام حذفی را دنبال می‌ کنند و بچه های ما با تمام تمرکز وارد مسابقات می‌ شوند.