سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان انزلی گفت:به هواداران ملوان قول می دهم که هر چه در طول دوران مربیگری ام […]

سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان انزلی گفت:به هواداران ملوان قول می دهم که هر چه در طول دوران مربیگری ام یاد گرفته ام در اختیار بازیکنان ملوان قرار دهم.

استیون موسیلوویچ در گفت و گو با کاپ درباره حضورش در تیم ملوان اظهار داشت: از دو، سه هفته قبل با مسئولین باشگاه ملوان در تماس بودم. آنها با من صحبت های امیدوارکننده ای انجام دادند و ترجیح دادم این پیشنهاد را بپذیرم.

 

وی ادامه داد: تا قبل از اینکه پیشنهاد ملوان به دستم برسد شناختی از ایران نداشتم اما با بررسی همه جوانب متوجه شدم در ایران فضا برای کار کردن فراهم است و به کشورتان آمده ام. در این خصوص با بازیکنانی که قبلا در ایران حضور داشتند هم صحبت کردم که همگی نظرات خوب و مثبتی را به من ارائه کردند.

 

سرمربی جدید ملوان درباره شرایط این تیم و احتمال سقوط به لیگ دسته اول خاطرنشان کرد: هموطنان من هرگز از واژه سقوط خوششان نمی آید، برای من فقط پیشرفت اهمیت دارد و اطمینان دارم که تیم ملوان سقوط نمی کند. الان هم که اینجا هستم فقط برای حفظ ملوان در لیگ برتر تلاش خواهم کرد.

 

موسیلوویچ در پاسخ به این پرسش که آیا مثل دراگان اسکوچیچ که سال قبل هدایت ملوان را بر عهده داشت نزد هواداران این تیم محبوب خواهد شد تاکید کرد: امروز وقتی به تمرین ملوان آمدم هواداران بسیار به من لطف داشتند. آنها بارها مرا تشویق کردند و روحیه مضاعفی گرفتم. نزد آنها رفتم و سرم را به نشانه تعظیم فرود آوردم تا به این شکل سلامی به هواداران و سلامی دیگر آغاز مسیر راه پیشرفت ملوان کنم.

 

وی درباره کار کردن با مجید صالح به عنوان دستیار یادآور شد: صالح را نمی شناختم اما امروز که کارش را دیدم و متوجه شدم دستیار کارلوس کی روش بوده از همکاری با او خوشحال شدم.

 

سرمربی جدید تیم ملوان در پایان افزود: به هواداران ملوان قول می دهم که هر چه در طول دوران مربیگری ام یاد گرفته ام در اختیار بازیکنان ملوان قرار دهم و نتایجی که مدیریت باشگاه انتظار دارد را به دست آورم.

 

منبع : کاپ