انزلی چی ها در ارتباط و تماس با مسئولان تربیت بدنی نیروهای مسلح برای چگونگی جذب نفرات مورد نظرشان استعلام […]

انزلی چی ها در ارتباط و تماس با مسئولان تربیت بدنی نیروهای مسلح برای چگونگی جذب نفرات مورد نظرشان استعلام و پرس و جو کرده اند و ظاهرا پیوستن علی حمودی بازیکن سابق سپاهان هم به این تیم شمالی نظامی قطعی شده است.

 

 

مسئولان باشگاه ملوان انزلی از زمانی که مشکل کارت های معافیت عده ای از بازیکنان شاغل در لیگ برتر مشخص و تایید شد رایزنی های شان را برای به خدمت گرفتن چند بازیکن شاخص سرباز آغاز کرده اند.

 

انزلی چی ها در ارتباط و تماس با مسئولان تربیت بدنی نیروهای مسلح برای چگونگی جذب نفرات مورد نظرشان استعلام و پرس و جو کرده اند و ظاهرا پیوستن علی حمودی بازیکن سابق سپاهان هم به این تیم شمالی نظامی قطعی شده است. مسئولان علاوه بر حمودی امیر شرفی، میثم کریمی و مهرآزما سه بازیکن سرباز لیگ برتری را هم به خدمت گرفته اند و در تلاش هستند مقدمات حضور حسین ماهینی مدافع پرسپولیس را هم در تیم شان فراهم کنند.

 

 

 

گویا در این زمینه محجوب مالک باشگاه شخصا با وکیل ماهینی تماس گرفته و خواستار جلب رضایت این بازیکن برای حضور در ملوان شده است. البته گفته می شود مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای جذب ماهینی اقدام کرده اند و احتمال حضور او در این تیم تبریزی و نظامی بیشتر از دیگر تیم های نظامی است.

 

منبع : تحریریه خانواده بزرگ ورزش