مربی تیم فوتبال سایپا گفت: ملوان با نیروی دریایی زیبا بود، ثبات داشت، قدرت تصمیم گیری داشت، تصمیم های درست […]

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: ملوان با نیروی دریایی زیبا بود، ثبات داشت، قدرت تصمیم گیری داشت، تصمیم های درست گرفته میشد.

فرهاد پورغلامی در گفت و گو با کاپ درباره شکست تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: ما برای بازیکنان بازی هجومی را در دستور کار داشتیم. با اینکه در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم، اما بازیکنان ما نشان دادند مسئولیت پذیر نیستند. ما روی ضربات ایستگاهی کار کردیم اما دقیقا از همان ناحیه گل خوردیم.

وی ادامه داد: باید بیشتر کار کنیم، تمرکز خود را حفظ کنیم تا بتوانیم در آینده جبران کنیم. البته مقابل تراکتورسازی کمی هم بدشانس بودیم. مالکیت توپ کاملا در اختیار ما بود اما در وسط زمین و خط دفاع کم کاری کردیم. به تیم حریف تبریک می گویم که از گل زده شان با چنگ و دندان محافظت کردند.

مربی سابق ملوان درباره وضعیت وخیم این باشگاه تاکید کرد: متاسفم که ملوان اصلا شرایط خوبی ندارد. طرفدار ملوان ارزش بسیار بالایی دارد و من از آنها می خواهم به حمایت خود از تیم شهرمان ادامه دهند. تیم ملوان اکنون فقط نیاز به حمایت دارد. متاسفانه در باشگاه ملوان اتفاقاتی می افتد که چندان جالب نیست. پیشکسوتان ملوان همگی جزو بهترین ها هستند اما اکنون خیلی از آنها بیرون نشسته اند. خود من زمانی از استقلال، سپاهان وپرسپولیس گذشتم تا در ملوان بمانم. الان هم بیکار نیستم که این حرفها را می زنم. مربی سایپا هستم. من دلم به حال مردم و تیم شهرم می سوزد.

پورغلامی تاکید کرد: ملوان با نیروی دریایی زیبا بود، ثبات داشت، قدرت تصمیم گیری داشت، تصمیم های درست گرفته میشد. اکنون مدیران باشگاه نمی دانند باید چه کنند. یک نفر از قدیمی های ملوان در هیات مدیره بود که او را هم کنار گذاشتند. بهمن صالح نیا با آن همه سابقه چرا نباید جایی در هیات مدیره ملوان داشته باشد؟

وی در پایان افزود: امیدوارم در ادامه شرایطی رقم بخورد که ملوان به روزهای خوبش برگردد. من نه دنبال این هستم که بیایم و مربی ملوان شوم و نه چیز دیگر. فقظ دلم برای این تیم می سوزد.