به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، پیرو اتفاقات اخیر در باشگاه ملوان ، روابط عمومی باشگاه ملوان طی […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، پیرو اتفاقات اخیر در باشگاه ملوان ، روابط عمومی باشگاه ملوان طی بیانیه ای اعلام نمود.

 

باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی در طول قدمت ۴۵ ساله خود همواره بر اساس احترام به پیشکسوتان خود استوار و پا برجا مانده است و رکن و اساس موفقیت باشگاه ملوان بر همین اصل استوار بوده و خواهد ماند.

 

شخص آقای نصرت ایراندوست در ابتدای فصل بر اساس تصمیمات هیئت مدیره از بین سه گزینه موجود و با نظر جمیع اعضاء و بر اساس شایستگیهایش به عنوان سرمربی ملوان برگزیده شد.

 

ایراندوست به عنوان سرمربی و پیشکسوت باشگاه ملوان همواره مورد حمایت باشگاه ملوان قرار خواهد داشت و باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان هرگونه اظهار نظر غیر مسئولانه را در این ارتباط را محکوم می نماید.

 

آقای ایراندوست با خلوص نیت و به منظور خدمت به باشگاه ملوان پدعوت به همکاری  هیئت مدیره ملوان را پذیرفت ، و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننمود ، حال اینکه نتایج ملوان به گونه ای رقم خورد که در شآن باشگاه بزرگ و مردمی ملوان نبوده و به همین دلیل هیئت مدیره باشگاه ملوان در آینده نزدیک تصمیمات مقتضی را در این زمینه اتخاذ خواهد نمود.همچنین امیدواریم شخص آقای ایراندوست نیز در این زمینه همکاری لازم را با باشگاه ملوان بنمایند و بهترین تصمیم را در مورد ادامه همکاری ببنمایند و قطعا موفقیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برای همه  پیشکسوتان از جمله شخص آقای ایراندوست در اولویت قرار خواهد گرفت.

 

با توجه به اینکه روح ورزش ، روح برادری و ایثار و از خودگذشتگی می باشد .باشگاه ملوان هرگونه توهین به پیشکسوتان این باشگاه  را محکوم می نماید.