در شبی که شاگردان پپ گواردیولا با درخشش لواندوفسکی و روبن به سادگی از سد هانوفر گذشتند، دورتموند در خانه‌اش […]

در شبی که شاگردان پپ گواردیولا با درخشش لواندوفسکی و روبن به سادگی از سد هانوفر گذشتند، دورتموند در خانه‌اش مغلوب هامبورگ انتهای جدولی شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های آلمان موسوم به بوندس‌لیگا عصر امروز (شنبه) با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد که طی آن تیم‌های بایرن‌مونیخ، هوفنهایم و هامبورگ مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

 

در یکی از این دیدارها بایرن‌‌مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا پذیرای هانوفر بود و موفق شد به پیروزی پرگل ۴ بر صفر برسد. باواریایی‌ها در این دیدار ۴ بار توسط روبرت لواندوفسکی (۶ و ۳۹) و آرین روبن (۱۳ و ۷۹) تور دروازه میهمان خود را به لرزه در آوردند. شاگردان پپ گواردیولا با این برد ۱۷ امتیازی شده و صدرنشینی خود را استحکام بخشیدند.

 

در دیداری دیگر بورسیا دورتموند در حالی که در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک از هامبورگ میزبانی می‌کرد با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمانش شد. تک‌گل این بازی را پی‌یر میشائیل لاسوگا در دقیقه ۳۵ به ثمر رساند. زردپوشان وستفالن با این شکست ۷ امتیازی باقی ماندند و در رده سیزدهم جدول ۱۸ تیمی این رقابت‌ها قرار گرفتند. هامبورگ هم که اولین پیروزی فصلش را تجربه کرد، ۵ امتیازی شد و در مکان هفدهم ایستاد.

 

در سایر دیدارهای برگزار شده عصر امروز هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:

 

بایرلورکوزن ۲ – پادربورن ۲

هوفنهایم ۲ – شالکه یک

وردربرمن یک – فرایبورگ یک

فرانکفورت ۳- کلن ۲

در حال حاضر بایرن‌مونیخ با ۱۷ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های هوفنهایم و بورسیا مونشن‌گلادباخ هم به ترتیب با ۱۳ و ۱۲ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم جای دارند.