سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در آستانه برکناری از سمتش قرار گرفت.         به گزارش خبرگزاری فارس، […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در آستانه برکناری از سمتش قرار گرفت.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از شکست سه بر یک ملوان مقابل استقلال نصرت ایراندوست در آستانه برکناری از تیم فوتبال این باشگاه قرار گرفته است.

 

پیش از این هیأت مدیره باشگاه به سرمربی تیم اولتیماتوم داده بود که از ۴ مسابقه حداقل ۶ امتیاز بگیرد که تا این لحظه ایراندوست فقط یک امتیاز کسب کرده است. به این ترتیب به نظر می‌رسد نصرت ایراندوست در روز شنبه از سمت خود کنار گذاشته می‌شود و هیأت مدیره فرد دیگری را به جای او انتخاب خواهد کرد.

 

رضا الماسی رئیس هیأت‌مدیره باشگاه ملوان در مورد وضعیت نصرت ایراندوست در تیم ملوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: هیأت مدیره باشگاه روز شنبه تشکیل جلسه می‌دهد و در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد البته متنی هم در مورد شرایط ملوان از سوی هیأت مدیره آماده شده است که من این متن را در اختیار شما قرار می‌دهم.

 

به گزارش فارس متن اطلاعیه هیأت مدیره باشگاه ملوان به شرح زیر است:

 

با عرض سلامت و احترام خدمت تمام فوتبال‌دوستان و به ویژه طرفداران فهیم، پرشور و عاشق ملوان. می‌دانیم نتایج بسیار ضعیف تیم، شایسته این تیم پرطرفدار و بزرگ و بافرهنگ نیست و با توجه به اینکه اعضای هیأت مدیره باشگاه ملوان آقای نصرت ایراندوست را به عنوان سرمربی انتخاب کرده‌اند و تا امروز همه‌گونه حمایت از ایشان را داشته‌ایم در روز شنبه جلسه هیأت مدیره باشگاه برگزار می‌شود و در این جلسه تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

 

هیأت مدیره باشگاه اطمینان دارد که تا آن زمان قطعاً نصرت ایراندوست عضوی از خانواده بزرگ ملوان همچنان شرایط حساس تیم را درک می‌کند و به خاطر طرفداران پرشور و عاشق ملوان تصمیم لازم را در این خصوص خواهد گرفت.

 

هیأت‌مدیره باشگاه ملوان در همه حال ایراندوست را عضوی از باشگاه دانسته و می‌داند و از ایشان در سمت‌های دیگر استفاده خواهد کرد.