اختصاصی – در اتفاقی بی سابقه در باشگاه ملوان هیچ هواداری برای دیدار ملوان با استقلال در استادیوم آزادی به […]

اختصاصی – در اتفاقی بی سابقه در باشگاه ملوان هیچ هواداری برای دیدار ملوان با استقلال در استادیوم آزادی به شهر تهران اعزام نخواهد شد !

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، در حالی که سالهاست باشگاه ملوان برای بازیهای تهران و شهرهای نزدیک وسایل ایاب و ذهاب تماشاگران را فراهم می کند ، در اقدامی عجیب در بازی با پیکان هیچ هواداری را به تهران اعزام نکرد و برای دیدار با استقلال نیز هیچ برنامه ی برای اعزام ملوانی ها به تهران ندارد !

 

یادمان می آید زمانی در فصول گذشته در فضای همین سایت به دلیل اینکه باشگاه ۵ اتوبوس را برای اعزام هواداران به بازی “راه آهن” در نظر گرفته بود انتقادات زیادی کردیم و حال برای بازی با استقلال طبق آخرین خبر هنوز هیچ ماشینی در نظر گرفته نشده است و شاید این یکی از بی سابقه ترین اقدام های باشگاه ملوان باشد برای هوادارانی که برخلاف هواداران تیمهای دیگر نه پیراهن می خواهند ، نه هزینه ی خورد و خوراک و نه پول تو جیبی ! و فقط به اینکه اتوبوسی برای رفت و آمدشان در نظر گرفته شود راضی می شوند ! که این حد اقل امکانات نیز در این مقطع حساس فصل و در بازی با استقلال تهران برای آنها فراهم نشد ، تا شاید خیلی ها همچنان با ماشین شخصی و … برای حمایت از قوی سپیدشان به تهران بروند .

 

باید دید در ساعات باقی مانده به مهلت اعزام هواداران باشگاه اقدامی را انجام خواهد داد یا خیر .

 

 

*عکس مطلب مربوط به دیدار استقلال-ملوان فصل ۹۱-۹۲ می باشد که ۱۲ دستگاه اتوبوس برای اعزام هواداران ملوان به تهران در نظر گرفته شده بود .

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net