مدافع تیم فوتبال ملوان گفت: ‌تیم‌های قلعه‌نویی روی ضربات ایستگاهی با برنامه عمل می‌کنند و ما فصل گذشته از این […]

مدافع تیم فوتبال ملوان گفت: ‌تیم‌های قلعه‌نویی روی ضربات ایستگاهی با برنامه عمل می‌کنند و ما فصل گذشته از این ناحیه ضربه خوردیم.

 

 

احمد آهی در مورد دیدار روز پنجشنبه با استقلال گفت: بازی بسیار سختی داریم، استقلال هم مثل ما خوب نتیجه نگرفته است و هر دو تیم به ۳ امتیاز بازی نیاز داریم. بازی در ورزشگاه آزادی است و قطعا آنها فشار زیادی به ما می آورند و باید مقابل این تیم منطقی بازی کنیم و اگر یک امتیاز هم بگیریم برایمان خوب است زیرا این تک امتیازها در آخر فصل به دردمان می‌خورد.

به نقل از فارس، وی در مورد اینکه یعنی ملوان برای مساوی به تهران می‌آید، گفت: واقعیت این است که ما به برد احتیاج داریم و فقط ۳ امتیاز می‌تواند ما را از انتهای جدول تکان بدهد. اما وقتی نتایج را تا هفته دهم نگاه می‌کنیم،‌ می‌بینیم که اگر همین بازی با پیکان را نمی‌باختیم و بازی مساوی می‌شد، اکنون رتبه ما دو سه پله بالاتر بود. در بازی با استقلال هر دو تیم به برد نیاز دارند.

آهی در مورد شرایط فنی استقلال گفت: استقلال مهره‌های هجومی خیلی خوبی دارد و تیم‌های قلعه‌نویی روی ضربات ایستگاهی بسیار با برنامه هستند، فصل گذشته ما ۴ بار با استقلال بازی کردیم و همواره از روی ضربات ایستگاهی از این تیم گل خوردیم، تجربه گل‌های فصل گذشته می‌تواند به ما کمک کند، زیرا حسابی از ضربات ایستگاهی گزیده شدیم.

 

منبع : فارس