شهر زیبای بندرانزلی که حقیقتاً برازنده عنوان زیبای نگین دریای خزر میباشد از دیرباز تاکنون همواره معدن استعدادهای فراوانی بوده […]

شهر زیبای بندرانزلی که حقیقتاً برازنده عنوان زیبای نگین دریای خزر میباشد از دیرباز تاکنون همواره معدن استعدادهای فراوانی بوده که هر یک از آنان گوشه ای از آسمان پرافتخار این مرز و بوم را با درخشش خویش روشن نموده اند .

 

این شهر کوچک بندری چه در عرصه علم و ادب ، چه در عرصه هنر و فرهنگ و صد البته چه در عرصه ورزش همواره سرآمدانی به مام وطن عرضه داشته است که داشتن هریک از آنان حسرت و آرزویی برای هر شهر و دیاری بوده اند . ستارگانی که برای اعتلای نام دیارشان هر آنچه داشته اند در طبق اخلاص گذاشته و پیشکش کرده اند تا همیشه نام این بندرطلایی جاودان بماند . ما نیز برآنیم که در فضای کنونی وبدور از حاشیه های موجود در عرصه ورزش کشور دل به دل جوانان غیور این شهر داده و دستشان را به گرمی بفشاریم تا با ایجاد زیرساختهای مناسب در بوجود آوردن شور و نشاط آنان کوشیده تا گامی در جهت تحقق رونق ورزش فوتبال این شهر برداشته باشیم . جوانان این شهر لایق بهترینها هستند و امید این داریم که آنچه در توان داریم برای این قشر علاقمند مهیا کنیم که تا آینده سازانی تربیت شوند که فوتبال این شهر و در راس آن تیم اول شهر واستانمان یعنی ملوان پرافتخار را برای داشتن پشتوانه ای روشن و کاربردی یاری نمایند .همانطور که سالها شهر فوتبال خیز انزلی با داشتن باشگاههای فوتبال پرشمار همواره پشتیبان ملوان عزیز بوده اند. بدینوسیله وبه یاری خدای بزرگ وائمه اطهارش نوید افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین را به اطلاع عموم ملت ورزشدوست شهر بارانهای نقره ای میرسانیم و امیدواریم امروز نقطه عطفی در دفتر تاریخ فوتبال این شهرعلی الخصوص در بخش پایه ای بوده وگامی بلند در جهت سوق دادن جوانان علاقمند به بالاترین مدارج باشد . باشگاه شاهین قصد دارد با استفاده از تجربیات پیشکسوتان عرصه ورزش این دیار و با مشاوره گرفتن از تخصص اهل فن به کارزار فوتبال پایه وهمچنین فوتسال وفوتبال ساحلی وارد شود و در این راه نیاز همدلی و یاری مردم همیشه در صحنه شهرستان میباشد . امیدواریم چون همیشه یار و یاور جوانان این بندر باشکوه بوده و ما را در ادامه این راه پرفراز و فرود یاری فرمایی.

 

بدینوسیله به اطلاع مردم ورزشدوست شهرستان بندرانزلی میرساند باشگاه شاهین بندرانزلی از بازیکنان علاقمند دررده های سنی پایه(نوجوانان وجوانان وامید)برای شروع تمرینات زیر نظر پیشکسوتان ارزنده ومربیان رسمی فدراسیون فوتبال ثبت نام بعمل می آورد.علاقمندان میتواننداز تاریخ سوم مهرماه با دردست داشتن اصل کارت ملی وکارت بیمه ورزشی به دفتر باشگاه واقع در بندرانزلی غازیان بعداز میدان گاز جنب شیشه بری ازلی مراجعه فرمایند.

ساعات مراجعه از۹صبح تا۱۳وبعدازظهرها از ساعت۱۶الی ۲۰

شماره های تماس:۳۲۳۹۶۹۶-۳۲۴۰۵۰۵-۳۲۳۸۴۸۴-۳۲۳۴۸۴۸-۳۲۴۲۹۲۹