ملوانی ها که به شدت به سه امتیاز بازی با گسترش نیاز داشتند نتوانستند این تیم را در انزلی شکست […]

ملوانی ها که به شدت به سه امتیاز بازی با گسترش نیاز داشتند نتوانستند این تیم را در انزلی شکست دهند و به کسب تساوی در خانه رضایت دادند.

 

 

 

سعید یوسف زاده بازیکن ملوان در مورد این دیدار به “ورزش سه” گفت: هر دو تیم بازی قشنگی ارائه دادند و هم ما و هم آن ها موقعیت های زیادی داشتیم اما وقتی دقیقه ۲ توپمان به تیر برخورد می کند دیگر چه می شود کرد. ولی ما از نمایشمان راضی بودیم.

او درمورد اینکه گسترشی ها ادعا می کنند تیم برتر میدان بودند نظرش را اینگونه بیان کرد: آن ها احتمالا بازی را اشتباه دیدند چون ما بیشتر موقعیت داشتیم آن ها فقط سر ضد حمله ها کمی جلو افتادند. در مجموع تساوی عادلانه بود.

او در مورد حواشی‎ای که در بازی پیش آمد ادامه داد: من نمی دانم چه بگویم تماشاگران به نوعی حق دارند که دلگیر باشند ولی هر چقدر هم که ناراحت باشند نباید هرچه از دهانشان در می آید بگویند. آن ها اگر به کادرفنی توهین کنند این مساله در روحیه بازیکنان اثر می گذارد. ولی به خاطر بازی هایی که کردیم از هوادارانمان عذرخواهی می کنم.

یوسف زاده درباره اعتراض برخی گسترشی ها درمورد عملکرد داوری افزود: همان طور که گفتم لابد آن ها در مورد یک بازی دیگر نظراتشان را بیان کرده اند چون داوری ضدشان نبود. اگر آن ها معتقدند داور برایشان دو پنالتی نگرفته در هفته های گذشته ۶ پنالتی برای ما گرفته نشد اما صدایی از ما در نیامد. لابد گسترشی ها خواب بوده اند.

 

منبع : ورزش ۳