اختصاصی – نتایج ضعیف ملوان ادامه دارد . ملوان همچنان بد بازی می کند و نمی برد . این موضوع […]

اختصاصی – نتایج ضعیف ملوان ادامه دارد . ملوان همچنان بد بازی می کند و نمی برد . این موضوع تماشاگران و بازیکنان ملوان را به شدت آشفته کرده و تحت قشار قرار داده است که این موضوع به وضوح در وضعیت سکوها و بازیکنان درون زمین مشاهده می شد به خصوص حرکت مازیار زارع در نیمه ی اولی دیدار که به شدت عصبانی بود و قصد داشت از زمین بیرون برود . کاپیتان ملوان در خصوص اتفاقات این دیدار و مصاحبه ی بعد از بازی که از قول وی چاپ شد ، توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می خوانیم .


 

مازیار زارع در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : «در آغاز صحبتم می خواهم از تمامی مردم انزلی و هواداران ملوان به دلیل نتایج بدمان عذرخواهی  کنم ، شرمنده ی هواداران هستیم ، این نتایج در شان و شخصیت ملوان نیست . در مورد اتفاقات امروز هم با برنامه نود هم مصاحبه کردم و گفتم اگر من مازیار زارع هستم همین مردم من رو کردند مازیار زارع ، اگر ۱۲ سال پیش حمایت های این مردم نبود من هم یک آدم معمولی بودم مثل بقیه ، اما شاید امروز دیگر من برایشان مانند گذشته نباشم و فقط به خاطر همین میخواستم از زمین بیرون بروم . قبل از بازی در رختکن به بچه ها گفتم اسم ملوان بالاتر و مهم تر و ارزشمند تر از همه ی ماست . شاید همین مردمی که بارها ما را در استادیوم مورد حمایت قرار دادند یک روز دیگر ما را نخواهند ، خسته شوند و دوست داشته باشند بازیکن دیگری برای ملوان به میدان برود این هیچ اشکالی ندارد ، باز هم می گویم اینها همانهایی هستند که روزی روی همین سکوها من را بزرگ کردند . هیچگاه نمی توانم منتی سر ملوان بگذارم و نمی گذارم چون اگر ملوان نبود من نبودم .»

 

زارع در خصوص مصاحبه ای که از قول او در خصوص خداحافظی اش از فوتبال چاپ شد گفت : « من به هیچ عنوان نگفتم از فوتبال خداحافظی می کنم ، گفتم اگر باشگاه اجازه بدهد من در تمرینات حاضر نشوم و از ملوان جدا شوم و اگر نه ، نیم فصل دیگر مردم من را تحمل کنند، شاید دیگر نیازی به حضور من نباشد ، باور کنید از ته دلم می گویم دیگر الان نه من مهم هستم نه هیچ چیز دیگری ، فقط ملوان مهم است که روز به روز وضعیتش بدتر می شود و این اصلا قابل تحمل نیست . »

 

وی ادامه داد : « متاسفانه بعضی ها از این حرکت من در بازی امروز خوشحال شده اند بعضی مسائل را به چیزهای دیگر وصل می کنند و دارند از آب گل آلود ماهی می گیرند ، قطعا بدانند من این اجازه را به آنها نمی دهم . من در ابتدای فصل شرایط خوبی داشتم اما یک مصدومیت من را ۱ ماه عقب انداخت و به زور قرص و آمپول بازی میکنم و قبول دارم که از شرایط آرمانی به دور هستم . »

 

کاپیتان ملوان در مورد این که بازوبند را به زمین انداخته گفت : « اصلا اینطور نیست من به هیچ وجه بازوبند را به زمین نزدم و اگر قرار بود اینکار را بکنم دیگر چرا به سمت جلال رافخایی رفتم ؟ به سمت جلال رفتم که بازوبند را به دستان او بدم و اگر تصویر را هم ببینید متوجه می شوید که صورت من به سمت دیگر بود و متوجه نشدم که جلال بازوبند را از دستم نگرفت و متاسفانه به زمین افتاد ، این بازوبند ارزش زیادی دارد و به دست بزرگان زیادی بوده و هیچگاه این اجازه را به خودم نمی دهم که به آن بی احترامی کنم و امکان ندارد همچین کاری کنم و اگر کسی همچین تصوری کرده عذرخواهی می کنم .»

 

مازیار زارع ادامه داد : «همیشه مورد حمایت ملوانی ها بودم و تنها چند نفر بودند که حرفهایی زدند که بدون شک آنها هم دغدغه شان ملوان است و از نان شبشان می زنند که به استادیوم بیایند و مارا تشویق کنند که شرایط تیم آنها را هم مثل ما به شدت تحت فشار قرار داده است . باور کنید همانطور که هواداران تحت فشار هستند و تحمل شان کم شده ما هم چنین وضعیتی در زمین داریم و این نتایج همه ی ما ملوانی ها را آزرده خاطر کرده . من هم متاسفانه تحت این شرایط بدی که در زمین داشتم تصمیمی گرفتم که شاید اشتباه بود به این دلیل از مردم انزلی و هواداران ملوان می خواهم که من را ببخشند متاسفانه یکی از اشتباه های بزرگ زندگی من است که زود عصبی می شوم و از کوره در می روم ، ۹۵ درصد استادیوم همیشه و در همه حال همراه ملوان بوده اند و نمی توان منکر این شد ، آنها حق دارند که عصبی باشند  ، ملوان انقدر بزرگ هست که طرفداران تحمل این روزها را ندارند حرکت منِ مازیار زارع کوچک نیز بیشتر باعث ناراحتی آنها شد که نمی دانم چطور عذرخواهی کنم .»

 

وی در پایان گفت : «من نگفتم خداحافظی میکنم و حالا که چنین چیزهایی از قول من نوشتند من بیشتر انگیزه می گیرم و با جدیت به کارم ادامه می دهم و فقط امیدوارم که بتوانیم نتایجی بگیریم که کمی از غم و فشاری که روی هواداران و تیم است کم کنیم تا پایان فصل اگر مردم انزلی مازیار زارع را نخواستند حداقل با خوبی و خوشی از تیم محبوبم جدا شوم .در آخر باز هم از هواداران می خواهم که بابت نتایج ضعیف و حرکتی که انجام دادم من را ببخشند . »

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net