سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان از سمت خود استعفا کرد.     به گزارش خبرگزاری فارس، علی نظرمحمدی در آستانه […]

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان از سمت خود استعفا کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، علی نظرمحمدی در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول از سرمربی‌گری داماش گیلان با انتشار متنی که در اختیار خبرگزاری فارس،‌ قرار داد، استعفاء‌ کرد. متن استعفای نظرمحمدی به شرح زیر است:‌

 

پس از سه ماه تلاش و کوشش من و همکارانم در کادر فنی و بازیکنانی که با کمترین رقم قرارداد نسبت به تیم‌های دیگر لیگ دسته اول با داماش قرارداد امضا کردند و همچنین با تشکر از مسئولان گیلان، فرمانداری رشت، هیأت فوتبال استان،‌ اداره ورزش و جوانان، مجمع نمایندگان استان (ندیمی،‌ کوچکی‌نژاد و مهندس جعفرزاده) و به ویژه استانداری گیلان که شرایط تیم را درک کرده بودند و در این سه ماه تیم داماش را حمایت کردند از سمت خود به عنوان سرمربی داماش کناره‌گیری می‌کن. امروز خیالم راحت است که تیم داماش با حضور جوانانی شایسته بسته شده و آماده مسابقات است اما من از سمت خود کنار می‌روم و از همه هوادارانی که داماش گیلان و علی نظرمحمدی را پشتیبانی و حمایت کردند تشکر می‌کنم و برای داماش در مسابقات لیگ دسته اول آرزوی موفقیت دارم.

 

داماش می‌تواند به لیگ برتر برگردد و اگر اتحاد در فوتبال رشت حاکم شود داماش حتماً به لیگ برتر برمی‌‌گردد.

 

امید هرندی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال داماش انتخاب شد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس امید هرندی با حکم امیر عابدینی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان انتخاب شد و قرار است مراسم معارفه او فردا در تمرین داماش برگزار شود.

 

به گزارش فارس علی نظر‌محمدی امروز از سرمربی‌گری داماش گیلان استعفا کرد.

 

تیم فوتبال داماش گیلان به دسته‌ اول سقوط کرده و رقابت‌های لیگ یک از ۱۲ مهر ماه آغاز می‌شود.