از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم رئال مادرید و الچه از هفته پنجم رقابت های لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به […]

از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم رئال مادرید و الچه از هفته پنجم رقابت های لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند که شاگردان آنچلوتی در ادامه روند رو به رشد خود با درخشش خیره کننده کریستیانو رونالدو ۵-۱ پیروز شده و ۹ امتیازی شدند.

 

 

رئال مادرید بعد از دو پیروزی پر گل متوالی، این بازی را نیز با وجود تغییرات، خوب شروع کرد اما در دقیقه ۱۵ تیم الچه از پنالتی به دست آمده استفاده کرد و پیش افتاد تا برنابئو در شوک فرو رود. اما این گل ۴ دقیقه بیشتر دوام نیاورد و گرث بیل با ضربه سر خوب خود کار را به تساوی کشاند.

 

رئال مادرید به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ۲۷ صاحب ضربه پنالتی شد و خود رونالدو، پنالتی که به حریف داده بود را جبران کرد. ۵ دقیقه بعد ستاره پرتغالی باز هم گلزنی کرد تا آمادگی فوق العاده خود را به رخ بکشد. حملات بی امان رئال مادرید همچنان ادامه داشت و این دروازه بان تیم الچه بود که چند موقعیت خوب دیگر را از بازیکنان این تیم گرفت تا فعلاً اختلاف بیشتر نشود و نیمه اول با نتیجه ۳-۱ پایان یابد.

 

با آغاز نیمه دوم نیز رئال مادرید نبض بازی را کاملاً در اختیار داشت اما به دلیل فشرده بودن بازی ها، چندان به آب و آتش نمی زدند و بیشتر تلاش مادریدی ها در جهت هت تریک ستاره پرتغالی بود تا اینکه در نهایت این بازیکن در دقیقه ۸۰ دومین پنالتی خود را نیز به گل تبدیل کرده ۸ گلِ شد. لحظاتی بعد نیز ضربه تونی کروس به تیر افقی دروازه برخورد کرد و چیچاریتو موقعیتی عالی را به آسمان زد اما کریستیانو رونالدو در آخرین ثانیه های مسابقه با ثبت چهارمین گل خود در این مسابقه حساب کار را نیز ۵-۱ کرد.

 

بدین ترتیب رونالدو با ۹ گل در ۴ مسابقه آماری بی نظیر از خود به جای گذاشت و رئال مادرید نیز با سومین پیروزی متوالی و پرگل، هفته های خوب خود را ادامه داد.

 

رئال با این پیروزی ۹ امتیازی شد و موقتا به رده ی چهارم جدول رده بندی صعود کرد.

 

در دیگر بازی امروز لالیگا سلتاویگو با نتیجه ی ۲ بر یک دپورتیوو لاکرونیا را شکست داد.

 

طرفداری