طی روزهای اخیر نام کرانچار سرمربی سابق سپاهان، برای هدایت تیم‌های ناموفق لیگ برتری آورده می‌شود و امروز هم شنیده […]

طی روزهای اخیر نام کرانچار سرمربی سابق سپاهان، برای هدایت تیم‌های ناموفق لیگ برتری آورده می‌شود و امروز هم شنیده شد او پیشنهادی یک میلیارد و دویست میلیونی به ملوان داده است.

 

رضا چلنگر مترجم کرانچار به این اخبار ، واکنش نشان داد و گفت: در حال حاضر بنده در تهران هستم و منتظرم تا فسخ نامه‌ام آماده شود تا به اصفهان بروم و آن را امضا کنم.


زبان مربیان کروات در ادامه افزود: ماجرای پیشنهاد برخی باشگاه‌های لیگ برتری به کرانچار همان حکایت پیشنهاد تیم ملی و پرسپولیس است که فقط خبرنگاران زنگ زدند، نه هیچ مقام مسوولی از فدراسیون یا باشگاه پرسپولیس. کرانچار همانطور که به تیم ملی و پرسپولیس رفت به ملوان یا برخی تیم‌های دیگر خواهد رفت.


چلنگر که از این مسایل ناراحت به نظر می‌رسید، ادامه داد: همانطور که در هر فصل برانکو با شش تیم لیگ برتری قرارداد می‌بندد، کرانچار هم حتما قرارداد خواهد بست. در حال حاضر کرانچار از هیچ باشگاه لیگ برتری پیشنهاد ندارد و قرار است همسرش فردا به اصفهان بیاید تا با هم به سفر بروند.


چلنگر با اشاره به اینکه کرانچار تنها به زبان کروات و آلمانی مسلط است، گفت: هر کسی بخواهد با کرانچار مذاکره کند باید با من یا دستیار کرواتش تماس بگیرد، چون فقط من و ایشان شماره تلفن کرانچار را داریم.

 


بانک ورزش