هفته ی سوم سری آ ایتالیا امروز (یکشنبه) با برگزاری ۸ دیدار به پایان رسید.   به گزارش خبرگزاری تسنیم، […]

هفته ی سوم سری آ ایتالیا امروز (یکشنبه) با برگزاری ۸ دیدار به پایان رسید.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین روز از هفته سوم سری A ایتالیا امروز (یک‌شنبه) ۸ بازی برگزار شد که در مهمترین آنها رم، نایب قهرمان فصل گذشته در خانه خود میهمانش کالیاری را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد و به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد. ماتیا دسترو در دقیقه ۱۰ و آلساندرو فلورنزی در دقیقه ۱۳ گل‌های این بازی را برای جالوروسی به ثمر رساندند.

 

در دیگر بازی مهم امروز لاتزیو در خانه جنوا با یک گل تن به شکست داد. تک گل این بازی را که آبی‌پوشان شهر رم در دقیقه ۸۵ در آن ۱۰ نفره شدند، مائوریسیو دی‌مایو در دقیقه ۸۷ زد.

 

در ادامه دیدارهای هفته سوم سری A، تیم فوتبال فیورنتینا موفق شد با تک گل دقیقه ۵۸ جاسمین کورتیک میزبانش آتالانتا را یک بر صفر شکست دهد. در دیداری دیگر اودینزه در خانه خود ناپولی را مغلوب کرد. دنیلو در دقیقه ۷۰ زننده گل پیروزی بخش اودینزه مقابل میهمانش بود.

 

دیدارهای هفته سوم سری A ایتالیا بامداد امروز (دوشنبه) با دو دیدار خانمه یافت که در یکی از آنها اینترمیلان با تساوی یک بر یک مقابل پالرمو متوقف شد. در این دیدار ابتدا آروالو دقیقه ۳ پالرمو را پیش انداخت اما در همان نیمه اول و دقیقه ۴۲ متئو کواچیک بازی را به تساوی کشاند تا در نهایت اینتر مقابل میزبانش به تساوی یک بر یک رضایت دهد.

پایان بخش هفته سوم کالچو هم برتری یک بر صفر هلاس ورونا در خانه تورینو بود. ورونا در حالی با گل دقیقه ۶۶ آرتور ایونیتا پیروز شد که تورینو در دقیقه ۸۸ یک ضربه پنالتی را توسط عمر الکادوری از دست داد. با وجود این ناکامی برای تورینو، دیگر تیم این شهر یوونتوس با ۹ امتیاز در پایان هفته سوم صدرنشین شد.

 

 

نتایج سایر دیدارهای امروز:

 

کیه‌وو۲ – پارما ۳

ساسولو صفر – سامپدوریا صفر